Nová vlna transformace obrazem a hudbou

Nová vlna transformace obrazem a hudbou

Nová fáze transformace již odstartovala v plné síle 🙂 Téma vzájemnost, jednota a z toho plynoucí vztahy, rodinné vztahy a vztahy k dětem. Nová vlna začíná procházet planetou a bude působit dalších 6 až 8 let. 

„Vztahy, vztahy a zase vztahy“

K planetě, k sobě samým, vztahy vzájemné, vztahy k penězům, k energiím, k transformaci. Vztahy …. ke všemu a ke všem!

Takhle vidím novou vlnu a její energie

Státy hodlají zpoplatnit vodu! Jak mohou!? Božský dar a dílo Matky Země. Kam jsme to dopracovali!? Kácíme stromy a deštné pralesy a ničíme přírodu. Máme pocit, že jsme páni tvorstva „:-)“ Omyl! Jsme páni leda tak vlastní tvorby a zrcadel, které nám právě teď začínají dost nepříjemně házet prasátka do očí. Ničit to, co jsme nestvořili, nám nepřísluší. Dostali jsme dar života a máme ho opečovávat, hýčkat a být vděčni, ne planetu ničit a devastovat svým nevědomím! Sundali jsme si zahradnické rukavičky, „páni tvorstva“, místo toho, abychom přírodu opečovávali fyzicky, meditujeme za déšť a snažíme se nastavit zrcadlo tak, jak se nám hodí. Jenže božský proces transformace je procesem změny na fyzické úrovni. Smyslem transformace je stáhnout nejvyšší energii do nejnižšího bodu. Tzn. ukotvit energie do hmoty a následně je fyzicky vykonat. a to byla poslední kapka. Voda se na nás rozhněvala! Planeta trpí a my jen přihlížíme. Děláme, že nás to netýká. Hledíme na ni a jsme líní vstát a jít sbírat odpadky, které jsme si tu vlastní hloupostí nadělali. Ne v energiích, ale fyzicky je potřeba pomáhat! Jinak přijdou slzy, bolest, zklamání a poznáme, co jsme si zasadili! Společně jako jednota-lidstvo-společnost!

Poslechněme si pozorně poselství Matky Země

Horké novinky na webu

Dva světy, dvě reality.

Všimli jste si? S postupným ukotvováním energií Věku Vodnáře se skutečně, přímo před našima očima, tvoří to, o čem se více než deset let diskutovalo.

Read More »