Novoluní a jeho energie vždy působí několik dní před a několik dní po jeho vrcholu, který nastane 1.4.2022 v 8:24! Tentokrát nás měsíc ovlivňuje už od 29.3.2022 a bude tomu tak až do 4.4.2022.  

Znamení Berana ovlivňuje tyto orgány: hlavu, zuby, jazyk, příčně pruhované svaly, penis, žlučník, tepny, krev.

Toto novoluní je svou energií jedinečné! Právě teď se otevírá brána hojnosti pro všechny, kteří jsou připraveni žít úspěšný a zdravý život! Stačí k tomu jediné. Dovolit si to! Životní úspěch přímo úměrně souvisí s vnitřním nastavením člověka. Jsme-li psychicky v dobré kondici a jsme-li si vědomi své energie, pak se před námi otevírá energie věku Vodnáře, která sebou nese zdraví, obnovu životní energie, úspěch, stabilitu, zázemí a životní harmonii!

 

O tomto novoluní je vhodné vložit energii pouze tam, kde dává smysl naší duši, kde cítíme, že kráčíme svou cestou duše a plníme záměr duše! 

 

Základem nové a svobodné energie roku 2022 je optimalizace, tedy minimální vložená energie – maximální zhodnocení a optimální životní nastavení! 

 

A co to pro nás přesně znamená v praxi?

 

Je potřebné si uvědomit, kam investujeme svou energii a také zvažovat, kolik a jakým způsobem ji vynakládáme. V tomto období je totiž potřebné se naučit se svou životní energií zacházet zodpovědně. Vše, co nám energii odsává, či nedochází k vzájemné výměně/nabíjení/podpoře při našich činnostech nebo případně ve vztazích, pak je potřeba okamžitě jednat a změnit konkrétní vzorec chování!

 

Jen s energií se člověk dostane kam potřebuje. 

 

Tvorba začíná v energiích a proto je kladen důraz na změnu/transformaci starých a omezujících programů našeho ega. Pokud chceme být v životě úspěšní, musíme vždy začít od sebe a své osobnosti. Nemůžeme vystavět svůj životní úspěch na starých nastaveních. To bychom velmi rychle o své vzdušné zámky přišli a museli všechno stavět znovu a jinak. Jen silná a zdravá osobnost, která si uvědomuje zodpovědnost za své konání a svou energii, která si tvoří svobodný život, může, pokud se zbavila všech omezení, být opravdu pevně ukotvena ve středu energie hojnosti věku Vodnáře!

 

Pro následující týden, v němž se budeme nacházet v proudu této energie, doporučuji:

  1. Ladit se na energie které proudí, pomocí každodenních příspěvků s názvem „Motto dne pro šťastný život“
  2. Konzumovat lehkou stravu bez cukru a mouky. Recepty najdete zde
  3. Užívat doplňky stravy- „hlívu ústřičnou s enzymy“, „klouby fit“, „žíly a cévy“ a „hemo plus“. Doporučuji tento balíček brát celý duben i květen 2022! Zakoupíte zde
  4. Pracovat na omezujících programech ega a také na životní stabilitě, životním úspěchu a rozvoji v oblasti „práce a finance“. 
Všechny nástroje jsou umístěny zde pod článkem. To, co s vaší duší v tuto chvíli zavibruje, je to pravé pro vás! 

Motto pro úspěšný život a  novoluní v Beranu platné od 29.3.2022 do 4.4.2022:

Právě teď tvořím svůj stabilní a úspěšný život. Soustředím se na rozvoj své osobnosti a užívám svou jedinečnost tak, jak mě má duše vede. Jsem úspěšná! Úspěšně jsem překonala první laťku, jsem zodpovědná ke své energii a vím, že má zdravá energie tvoří můj úspěšný život. Proto investuji svou energii nejprve do sebe a svého zdraví, poté do rozvoje své osobnosti a následně do všech oblastí mého života! Učím se být optimální. Investice musí být vždy odpovídající a já si plně uvědomuji, že energie mají být ve vědomých vztazích co nejvíce vyvážené. Pracuji na své jedinečnosti a na energii hojnosti. Tvořím si v životě potřebné optimálně, trpělivě a s pevně stanovenými hranicemi určenými na základě zodpovědnosti k mé životní energii. Dělám to, co cítím! Nepřemáhám se! Má duše přesně ví, co potřebuje a já se svými pocity skutečně řídím! Naslouchám a uvědomuji si svou podstatu! Hojnost proudí mou duší a já ji vnímám! Cítím, že je neomezená, stejně jako můj potenciál! Děkuji ti duše moje za tuto skutečnost!


Přeji vám krásný a úspěšný měsíc duben 2022. S láskou Tínka