Jak se rozvíjet od 23.4. do 5.5.2022- Novoluní v Býku, aneb nový, zdravý a svobodný život je tu!

NOVOLUNÍ ve 22:27 tentokráte se zatměním Slunce

Novoluní a jeho energie vždy působí několik dní před a několik dní po jeho vrcholu, který nastane 30.4.2022 ve 22:27! Tentokrát nás měsíc ovlivňuje už od 23.4.2022 a bude tomu tak až do 5.5.2022.  

Znamení Býka ovlivňuje tyto orgány: Krk, hrtan, šíji, jícen, hlasivky, štítnou žlázu, mandle, 2.-7. krční obratel, ohryzek.

Tento nov nás vede k úplně novému životu. Jsme na rozcestí! Transformační expres nás vyklopil na konečné stanici s názvem „programy ega“. Pokud toto políčko úspěšně zdoláme, máme hotovo! A co teď? 

Teď jdeme tvořit svůj nový, svobodný a zdravý život! 

Koleje jsou fuč, zpátky to nejde a dopředu … fúúúú … To chce pořádnou odvahu! 

Život, o kterém mluvím, je úplně nová cesta ke svobodě. Mluvím o potravinové nezávislosti, tedy svobodě! (Budu používat výraz svoboda, kvůli energiím!). Mluvím o svobodě mimo Matrix, o domácím vzdělávání pro naše děti, o svobodné práci, která naplňuje naši duši, o energetické svobodě, o dopravní svobodě, ekonomické a ekologické svobodě, o redukci nákladů na život a také o zdravotní svobodě! 

Znamení Býka pomáhá realizovat všechny výše uvedené svobody!

Čeká nás velmi silné uzemnění, i když vnímat svou duši budeme stále a cítit zdravé energie budeme silněji, než když před tím. Dosedneme do bodu, který čekal na konci cesty! 

Naše duše nás vede novou a zdravou cestou životem. 

Ukazuje nám, co je a co není v souladu s novou cestou. 

Přichází také pomoc v podobě potřebných informací. 

A jak já říkám: „Informaci máte a je to na vás!“

Nikoho nenutíme! Takto nás vedou naše duše a skrze svou jasnozřivost vnímám, jaké proudí energie. My je následujeme, protože to jinak ani nejde! Ale je to náš život a naše rozhodnutí! Jsou to nové energie Věku Vodnáře, které proudí a jen ti, kteří se na ně jsou schopni naladit, mají možnost být u zrodu „Nové Země“. Nová Země je nové paradigma, nový termín, který se teď hodně skloňuje, ale málokdo ví, že je jen a jen termínem! Ve skutečnosti to neznamená nic více a nic méně, než od základů změnit svůj život, svou energii i přístup k planetě a našemu zdraví. 

Kdo má, slyší – kdo nemá, slyšet nechce!

Přichází restart na cestě duše! Přetváří se zdroje a vzorce chování, které nejsou v souladu s novým Věkem Vodnáře. Přichází nulová tolerance! Jsi-li vědomý, tvá cesta vede jen vpřed ke zdraví a k respektu k sobě i planetě Zemi. 

Milá a krásná rozvíjející se duše, právě teď nastal čas tvorby „nové, zdravé a svobodné cesty“. Je tomu tak proto, že lidstvo zašlo ve své tvorbě již na hranici únosnosti! Planeta trpí a my ji devastujeme, bez srdce a bez respektu ji ničíme svým sobectvím! Tvým úkolem je změnit své postoje a své vzorce, které ti brání vydat se neprodleně novou cestou! Tvé zdraví by ti mělo být dražší než všechny poklady světa. Tvé srdce by mělo proudit vděčnost a lásku k planetě Zemi, neboť ta je tvým domovem! Tvá duše by se měla naplnit láskyplnou tvorbou a ukazovat cestu těm, kteří chtějí naslouchat! Rozhodnutí je ale na tobě! Tvá je volba, tvá je cesta, tvá je tvorba. Tvoříš-li s láskou a respektem, buď zde šťastný! 

Motto pro úspěšný život a  novoluní v Býku platné od 23.4.2022 do 5.5.2022:

Právě teď se vydávám na cestu vědomého života a svítím si na cestu svou duší. Toužím po krásném a naplněném životě, plném úžasných prožitků. Miluji svou duši a svou životní energii. Potřebuji svůj život naplnit a prožít ho vědomě. Potřebuji si tvořit svou energií situace, které mi pomáhají se rozvíjet a naplnit svůj neomezený potenciál. Potřebuji žít vědomé vztahy! Potřebuji žít svou zdravou energii a zdravou osobnost! Potřebuji žít ve zdravém a svobodném životním prostoru a hlavně se potřebuji realizovat a svobodně vyjadřovat! Cítím, že má duše a mé naladění se na ni mi umožní realizovat svůj potenciál a proto se v tuto chvíli propojuji se svou duší a tvořím si to, co skutečně potřebuji. Děkuji ti duše moje za všechno, co jsi mě naučila!

Přeji vám krásný a čas. S láskou Tínka