Novoluní v Raku 21.6.2020

Novoluní v Raku 21.6.2020

Aktualizace energií ke dni 17.6.2020. Energie, jak je cítím a vnímám:

Vyprávím svůj příběh, jak toto novoluní prožívám já …

 

Novoluní v Raku 21.6.2020 nastane v 08:41.

Od dnešního dne 17.6.2020 již proudí jeho energie.

Znamení Raka ovlivňuje žaludek, sliznice, vaječníky, dělohu, vaginu, prsa, pohrudnici, pobřišnice, lymfatický systém, sternální kost.

Aktualizace energií ke dni 17.6.2020. Energie, jak je cítím a vnímám: Kromě energií Raka začíná velmi silně proudit také léčivá ženská energie. Energie tvořivé ženské síly, která nám umožní hlubší pohled do našich duší. Vlastnosti jako citlivost, intuice, vědomí, vnímání, jemnost, krása a ženský pohled do nitra nám umožní mnohem silnější propojení s naší podstatou. Tento nov nás vede, řekněme “do hlubin študákovy duše”. Je potřeba otevřít téma sebevyjádření a téma propojení ducha s hmotou. Hluboký pohled ženské duše má za úkol nás provést sebeléčením našich vlastních duší.

Co vlastně můžeme očekávat?

 • přecitlivělost,
 • jiný úhel pohledu,
 • pochopení,
 • fyzické změny, které budeme cítit, že neodkladně potřebujeme provést,
 • silnější intuici,
 • citlivější vnímání energií,
 • silnější naladění se na sebe a svou duši a současně procítění našich potřeb v úrovni duše,
 • důležitost a pravdivost duše ve vlastním sebevyjádření,
 • jemné vedení duše, které nás bude směrovat k ukotvení jejího záměru,
 • také budeme dělat takové změny, které povedou k potřebám naší duše,
 • a zároveň vedou k propojení duše s hmotou, čili životní změny, které jsou potřebné proto, abychom byli skutečně spokojeni ve všech úrovních našeho života. 

Smyslem harmonického života je propojení duchovní cesty a skutečného (fyzického) života do jednoho harmonického celku. A to se právě teď děje.

Rozbor energií transformačních čísel tohoto novoluní 21.6.2020 v 8:41- čísla říkají toto:

“Hledej cestu ke své duši. Hledej ji, stejně jako hledáš harmonii. Nalezneš ji ve chvíli, kdy najdeš cestu ke své duši. Ptej se své duše a dostaneš odpovědi. Ptej se na cestu ke štěstí a spokojenému životu. Existuje světélko, které tě na tvé cestě povede. V harmonii a bez závislostí. Jakmile cestu najdeš, staneš se svým vlastním světlem na cestě životem. Otevři se a vnímej svou duši! Prociťuj její energii a vnímej, co ti duše říká! Je to skutečná potřeba tvého nitra najít sám sebe. Skutečné bohatství je stát se tím, kým jsem a dělat to, pro co jsem přišel. Jít svou cestou. Jít životem v souladu se svou duší.” Autor : Tínka  

Poselství duše v audiovyjádření

#astrologie #novoluni #vraku #cerven2020 #aktualni #energie #numerologie #rozbor #dnesniho #dne #data #transformace #porad #ranni #kava #optimalista #cosedeje #aktuality #clanek #meditace #vedomi #jaknato #rodina #vztahy #vychova #vedome #rodicovstvi #intuice #zena #matka