Novoluní v Raku, aneb překročme vlastní stín své minulosti!

Novoluní v Raku, aneb překročme vlastní stín své minulosti!

Toto novoluní bude působit od 6.7.2021 do 14.7.2021. Jeho vrchol nastane 10.7.2021 ve 03:16 ráno a bude pod vlivem znamení Raka!

Znamení Raka ovlivňuje:

 Žaludek, sliznici, vaječníky, dělohu, vaginu, prsa, pohrudnici, pobřišnici, lymfatický systém, sternální kost.

Touha zbavit se své minulosti je jedním z největších zabijáků života „v přítomnosti“. Vím, je to těžké. Snažíme se odpouštět, snažíme se měnit a utvářet si sebe samé na nových, právě nabytých hodnotách, uznávaných ve světě tzv. „světla“. Jenže právě tohle je ten největší omyl v dějinách. Žádné světlo totiž neexistuje! Existujeme pouze my a naše realita! Reality naší jedinečné osobnosti a našich nabytých zkušeností a naše reálné vzpomínky, pocity, bolesti a touhy. Když jsem kráčela svou cestou transformace, doufala jsem, že když odpustím, něco se změní. Ale není tomu tak! Jediné, co se po těch letech změnilo, byl můj postoj k mé minulosti. Naučila jsem se ji přijmout. Stejně tak sebe a své pocity. Řekněme, že jsem se vyrovnala s vlastní realitou. To bylo to jediné, co skutečně zabralo! 

Ale nebylo to tak jednoduché, jak to vypadá. Nejprve bylo potřeba se zbavit všech jedovatých a nahromaděných energií v mé mysli, v těle i na duši. Velmi mě pomohly přírodní doplňky stravy s vysokou vibrací, díky nimž se teď cítím úžasně, plná života a energie! Z mé minulosti jsem si vzala ponaučení. Začala jsem se k sobě i k mému tělu chovat s úctou. Uvědomila jsem si, že dokud jsem se neustále nutila do změny sebe samé, bylo to pouhé nepřijetí „mé osoby a mého já!“ Týrala jsem sama sebe touhou být lepším člověkem a sváděla jsem boj se sebou samou. Nakonec mě můj vnitřní boj málem zabil! Neexistuje nic důležitější než sebepřijetí, díky němuž nastane obrovské uvolnění veškeré bolesti! Tak jsem svou cestu prožívala já.

Díky své cestě ke změně a duchovnímu poznání jsem se naučila vážit si sama sebe a své energie. Našla jsem svou sebehodnotu a úctu ke svým pocitům a prožitkům. Nemám patent na rozum, jen se s vámi mohu podělit o svou zkušenost, která jak doufám, vám může pomoci najít právě o tomto novoluní sebe samé 🙂

Bez toho, aniž bychom našli svou vnitřní sílu, nám nemohou fungovat naše vztahy! Mám za sebou dva rozvody a proto vím, o čem mluvím. Až v posledních čtyřech letech jsem teprve šťastná a spokojená ve vztahu. Šťastně vdaná a stále zamilovaná do svého báječného muže 🙂 Každému z vás bych přála, abyste našli sebe samé a mohli prožívat skutečně naplněný vztah dvou lidí, kteří si váží sebe samých a sebe navzájem a cítí, co jeden nebo druhý potřebuje. Že to nejde? Ale ano, jde! Stačí se jen otevřít životu s energií. Naše životní energie je zcela přirozenou součástí nás a Vesmíru, který nás obklopuje. Je to jen fyzika. Zákon akce a reakce! Cítit energii znamená žít a být si vědom svého života! Znamená to vážit si sebe samých, vnímat svou životní energii a být s ní v souladu. Toto novoluní nás posouvá na startovní čáru nového života, „života s energií.“ Nejsou to žádná kouzla ani čáry, ani ezoterické poučky! Je to jen vědomý život v přijetí sebe v naprosté realitě a otevření se faktu, že náš život není jen pouhá hmota, ale i duch!

S láskou Tínka 

Živé vysílání zítra 6.7.2021 od 20:30 hodin

Online kurz 18.7.2021 od 20:30