Novoluní ve Lvu, aneb uvědomme si svůj potenciál!

Novoluní ve Lvu, aneb uvědomme si svůj potenciál!

Novoluní a jeho energie vždy působí minimálně tři dny před a 3 dny po jeho vrcholu, který nastane 8.8.2021 v 15:49!

Novoluní nás tedy bude ovlivňovat od 5.8.2021 do 12.8.2021.  

Znamení Lva ovlivňuje tyto orgány: Srdce, aortu, krevní oběh, krevní tlak, srdeční puls.

Článek v audioverzi s mentálním koučinkem a energií duše!

Právě teď se otevírají energie, které nás učí vnímat sebe a svou podstatu. Proces, který celoplanetárně probíhá, (vzestup lidského vědomí do věku Vodnáře) nás vede na cestu k naší duši. 

Vlastně by se dalo říci, že nás Vesmír učí žít v “REALITĚ SVÉ DUŠE A UVĚDOMĚNÍ SI SVÉ ŽIVOTNÍ ENERGIE”. 

Základními energiemi pro vstup do nového věku a vzestup kolektivního vědomí do věku Vodnáře závisí na několika faktorech. V první řadě je to úplně nový přístup k naší planetě a její životní energii, který přímo úměrně souvisí s nalezením respektu k naší vlastní životní energii. Nikdo nemůže vnímat životní energii planety, pokud nevnímá svou vlastní životní sílu a nepečuje o ni. 

Právě teď je potřebné najít v sobě sílu začít žít zdravý život v souladu se svou energií a v souladu s naší planetou! A pozor! Je to podmínka pro existenci na této překrásné planetě!

V tuto chvíli je to jediná cesta, která je v souladu s naší duší! Novoluní ve Lvu nás směřuje k vlastní duši skrze ego! Právě teď se spustila vlna energií, které odstraňují překážky pro vstup do nového způsobu vnímání. To, co se okolo nás děje, (pandemie, požáry, tornáda aj.) jsou božské nástroje pro “probuzení sebe samých a nalezení cesty k vlastní duši!”

Nástroje, které jsme dostali na cestu ke své duši najdete na našem webu www.optimalista.cz. 

V druhé řadě je potřebné otevřít se vlastní energii a být s ní v souladu. Vnímat své zdraví, naučit se pracovat s energiemi bez chtění a manipulace a otevřít se životu ve vysokých vibracích! A proč? Protože právě o tom je věk Vodnáře! Na vysoké vibrace se dá velmi rychle naladit s pomocí několika úžasných nástrojů! Jsou jimi arometarapie, colorterapie a muzikoterapie a hlavně vědomá relaxace (propojení mentálního koučinku a meditace za zvuků muzikoterapie) a zdravý životní styl v souladu s naší životní energií. Zdůrazňuji, že prozatím je to jediná cesta do nových energií, které proudí! Jakmile se začnete ladit na nové energie, je to jízda. Pocit znovuzrození! Najednou vnímáme věci jinak. Jsme svobodní a neovladatelní Matrixem. Naplněni energií svého vlastního potenciálu! 

Náš život je propojením cesty hmotné a duchovní! Bez nalezení energie duše v nové době nepůjde fungovat! Dobrá zpráva je, že pokud najdeme sebe a svou duši najednou, náš život dává skutečný smysl! Věci okolo nás jsou naplněny úžasným pocitem lásky a vděčnosti za každou minutu života. Naše duše dává rozměr našemu životu. Boří hranice nesvobody a ukotvuje do našeho bytí neomezený potenciál vlastní tvorby! Kdo z nás by nechtěl zažít sebe a svůj život v úplné harmonii. 

Co říkáte? Že v tomto světě plném omezení a zákazů člověk nemůže být šťastný? Ale ano, může! My jsme svou cestu k vlastní duši prošli před vámi a věřte mi, že šťastni jsme. Dokonce natolik, že máme sílu a energii pomáhat ostatním nalézt jejich cestu duše. 

Věk Vodnáře- Muzikoterapie Tina Energy®

Úžasně silná muzikoterapie, která nás provede cestou duše do věku Vodnáře! Soubor více než 25ti minutové Mp3. Zakoupením muzikoterapie přispíváte na činnost spolku Apolínek částkou 99 Kč 🤍

Podpoř i ty náš záměr tvořit i nadále to, co je potřebné!