Právě teď! Novoluní ve střelci, aneb přímý zásah!

Právě teď! Novoluní ve střelci, aneb přímý zásah!


Audiozáznam pořadu o novoluní ve Střelci!

Toto novoluní ovlivňuje nás a naši realitu! 

Tedy výsledek naší tvorby! 

Střelec působí hlavně na játra, stehenní kost, křížovou kost, kostrč, kyčelní svalstvo, kyčelní klouby, bederní obratle, bederní svalstvo. Tedy hlavně na páteř, svaly a úpony okolo páteře a v pánvi. 

Cítím, že se vyplavují všechna traumata a strachy, které ovlivňují cestu našich duší. 

A proč zrovna tato témata?

Cítím, že je potřebné odstranit všechny překážky na naší cestě k naplnění záměru naší duše! Přichází mi, že pokud jsme si zvolili určitý směr, kterým se naše duše bude tento život ubírat, musíme se dostat do proudu energií, které směřují správným směrem a už nemůžeme tento proud osudu ignorovat! Nevím jak vy, ale já se o to posledních pár týdnů snažila 🙂

A jak se říká, člověk míní a pán Bůh mění! A právě to se teď děje. Všechno, co s námi není v souladu, musí z našeho života okamžitě pryč! Bez odkladu! 

Je potřeba si okamžitě v životě uklidit! Určit si priority a měnit jedno životní téma po druhém. Žádné odklady ani výjimky nejsou povoleny. Pokud nás něco brzdí, je potřeba tzv. odhodit zátěž! 

Tento nov nás vede k úplné změně našeho dosavadního života! Nastoupíme-li do správného proudu, pak okamžitě přichází podpora pro tuto cestu! 

Jen pozor na to, abychom se změnami byli v souladu a nebojovali s nimi! To by se nám šeredně nevyplatilo. Energie vnitřního boje s jakýmkoliv rozhodnutím, či následnou změnou, bolí. To, jakým způsobem se bude naše transformace v našem těle projevovat, můžeme ovlivnit svým přístupem ke svému tělu a svému zdraví. Existují potraviny, které nám mohou pomoci nahromaděné energie rozvibrovat a ulevit nám od transformačních příznaků. Jsou to Raw superfoods. Už několik let jsem transformačním průvodcem a vždy mi přichází potřebné nástroje pro hladký průchod transformačními energiemi. Pokud se necítíte v této těžké době dobře, pomohu vám s výběrem vhodných doplňků a potravin v mé poradně. Budete se cítit plni energie a tlak se uvolní!

 V této době je potřebné nebrat své zdraví na lehkou váhu. Naše tělo a naše vibrace přímo ovlivňuje to, jak se cítíme. Zvedneme-li své vibrace – dostaneme se na tzv. klidnou letovou hladinu a průběh naší transformace je hladší! Zůstáváme-li v nízkých vibracích vnitřního boje, zbytečně zažíváme strach, deprese a můžeme mít i zdravotní komplikace. Povolme ten tlak z odmítnutí této transformační cesty, protože ta je již dávno předem dána!

Vaše Tínka 

HLOUBKOVÁ REGENERACE, MLÁDÍ, HLÍVA ÚSTŘIČNÁ S ENZYMY

Regenerace fyzických poškození z minulosti!

Přírodní doplněk stravy – hlíva ústřičná a enzymy, čaga, ananas, papája a vitamín D.

Hlíva ústřičná a čaga jsou houby s obrovskou životní silou a vysokou vibrací. Mají velmi silnou energii, kterou nám pomáhají „navibrovat“ se do „vysokých otáček“. Jsme-li nemocní, nacházíme-li se v nízkých vibracích, pomáhají nám doplňky stravy z hub a rostlin, včetně Raw superfoods, dostat se rychle zpět do výšin. Tento přípravek harmonizuje energie těla, omlazuje a také pomáhá opravit celistvost naší aury, která byla narušena například operací, či zraněním fyzického těla. Enzymy a další tělu prospěšné látky „navibrují“ vaši životní energii i po těžkých traumatech.