Novoluní ve znamení Střelce, aneb zdravý život v souladu s přírodou!

Novoluní ve znamení Střelce, aneb zdravý život v souladu s přírodou!

Novoluní ve znamení Střelce, aneb zdravý život v souladu s přírodou!

Novoluní a jeho energie vždy působí minimálně tři dny před a tři dny po jeho vrcholu, který nastane v 08:42 zítra 4.12.2021 a bude provázeno zatměním Slunce. Tento nov nás tedy bude ovlivňovat od 1.12. do 8.12.2021.  

Střelec ovlivňuje játra, stehenní kost, křížovou kost, kostrč, kyčelní svalstvo, kyčelní kloub, bederní obratel, bederní svalstvo.

Jak se říká, příroda je mocná čarodějka. 

A od tohoto novoluní to bude platit stonásobně! Právě teď totiž transformace vstoupila do fáze “planetární”. A co to pro nás znamená? Znamená to, že pokud žijeme v souladu s přírodou, máme vše potřebné pro sebe a svou rodinu. 

Příroda totiž, jako jediná, má nástroje pro naše “dokonalé” zdraví! 

Pojďme se teď společně zamyslet nad tím, co se okolo nás právě teď děje a proč?

Vezmeme-li v úvahu, že nic není náhoda :-), což skutečně není, pak nám zamyšlení nad tímto tématem pomůže otevřít oči. Nacházíme se v době, kdy nám je upíráno naše zdraví, naše svoboda a stát má potřebu do nás nacpat, promiňte mi ten výraz, “svinstvo”, a to za každou cenu!

A proč? Ptám se.

Protože jsme, jako lidé, zapomněli na svou vlastní přirozenost, na naše přirozené zdraví a naši imunitu. Lidské tělo je totiž naprosto dokonale a božsky vytvořená schránka, která, pokud je v souladu se svou životní energií, funguje jako hodinky. Ale zkuste do sebe “nafedrovat” nezdravé jídlo, chemikálie a další tělu odporné látky, přesně tak, jak to mnozí z nás dělají po celý život!

Jakou energii budeme po konzumaci nezdravých či toxických produktů asi vyzařovat? 

No ano, toxickou!

A co tato energie na základě zákona přitažlivosti způsobí?

To, že si do svého života přitáhneme situace, které budou toxické, naprosto sebedestruktivní a nesvobodné, protože všechna nezdravá jídla a produkty konzumujeme “ne-dobrovolně”, na základě závislostí či destruktivních programů naší mysli z dětství!

A máme tady vítěze dnešní soutěže o pochopení!

Právě jsme pochopili, proč se děje to, co se děje a proč do nás chtějí píchat “fujtajbly”!

Protože právě tohle děláme každý den a nevadí nám to! Začne nám to vadit až ve chvíli, kdy nám to někdo zcela nesvobodně vnucuje. 

Jediná cesta ke skutečnému zdraví je zdravě myslet, zdravě se chovat, zdravě se stravovat a skutečně o sebe pečovat. A pozor! Nejen o sebe, ale i o naše životní prostředí a přírodu! Matka Země nám pak vše vrátí v podobě skvělých a zdravých potravin a také nástrojů pro naše dokonalé zdraví! 

A chceme-li tuto dobu přežít, pak je potřeba začít “HNED TEĎ”!