O mně

Tato registrační ochranná známka je skutečnou zárukou energie.

Toto jsem já, Martina Hartmannová.

Všichni mi říkají “Tínko”.

Jsem obyčejná žena s neobyčejnými schopnostmi.

Velmi dlouho jsem se zapírala a snažila se utvářet si svou vlastní osobnost podle očekávání druhých.

Pravdou je, že mám obrovsky silnou intuici, kterou nemohu ignorovat i přesto, že jsem se o to velmi dlouho pokoušela.

Tínka je úžasnou maminkou. Pro děti i dospělé natáčí již řadu let meditace, videosemináře, pořádá kurzy a workshopy.

Jsem žena, matka, manželka a také jsem jedinečná osobnost! 

Mám dar vidění, vnímání a cítění. Vidím to, co jiní nevidí! Slyším to, co jiní neslyší! A cítím to, co jiní necítí! 

Mou osobnost utváří mé dary a mé zkušenosti. Prošla jsem transformací. Mám zkušenosti ze všech oblastí svého života.

Transformace začíná nespokojeností v životě a končí přijetím reality v nás i okolo nás. K tomuto prožitku ale vede dlouhá cesta. 

A já jsem průvodcem na této cestě.

Mimo svou práci žiji obyčejný život obyčejné ženy se svými dětmi a svou rodinou. Ale dost o mě! Tento web je o vás a o vaší cestě ke spokojenému životu.


Mé motto

Pochopíš-li právě dnes, kolik energie ostatní lidé vkládají do svých činů, aby ti pomohli anebo tě udělali šťastným, najdeš smysl ve věcech, které jsou z pohledu jiných “obyčejné a samozřejmé”. Najednou se ti otevře zcela nový a plně “vědomý” pohled na svět.  Vědomí je úhel pohledu na život. Buď se díváš na věci a situace, které jsou z tvého pohledu “plné energie”, anebo je vidíš “prázdné a bezvýznamné”.  Vidíš-li energie, jsi bohatší než ti, kteří vidí a cítí prázdnotu. 


Cesta minulostí mé vlastní transformace

 
Pro ty, kdo ještě neznáte jedinečnou a výjimečnou osobnost, majitelku Školy Transformace a serveru optimalista.cz Tinu Energy (nar. 1980 – vlastním jménem Martina Junová), je určeno následujících pár slov. Založila úspěšnou internetovou televizi SKY ENERGY TV, natočila řadu video seminářů a napsala stovky článků. V současné době píše nejaktuálnější zprávy o probíhajících změnách na planetě. Neustále na sobě pracuje a svoji práci téměř každodenně přizpůsobuje novým energiím, které na planetu přicházejí.
 

Je první kartářkou, která přestala vykládat budoucnost, aby lidem ponechala plnou možnost svobodné volby a jako první špičková terapeutka uposlechla požadavku doby a ukončila terapeutickou činnost v podobě, na jakou jsme byli v minulých dobách zvyklí.

Nové energie nám totiž den ode dne stále silněji zdůrazňují:

Milý člověče! Skončila doba pomoci zvenčí! Pracuj na sobě! Jen tak se můžeš osvobodit od minulosti a vydat se na krásnou cestu, po které touží Tvoje duše!

Pro Vás, kdo jste se rozhodli pro transformaci a vydali se cestou Vaší duše, připravila Tina Energy jedinečnou pomůcku.

Jedná se o komplet zcela originální terapie na pročištění hlubokých bloků energetického systému a krásné meditace “Strom života”, naplněné úžasnou energií Zdroje.

Není obvyklé, aby terapeut tzv. “odkryl karty” a vydal svůj poklad všem. Tina je ale přesvědčena, že je to jediný způsob, jak ještě pomoci těm, kdo mají zájem na sobě pracovat.