Očista těla a stagnujících energií 2022

Očista těla a stagnujících energií 2022

Rok 2022 začal zostra a každá stagnující energie je na těle okamžitě cítit.

Kde vás bolí, píchá a tlakuje, tam právě teď nemůže energie roku 2022 volně protéci. 

Jak jsme si řekli na konci roku 2021, pohybujeme se ve velmi vysokých energiích, které se týkají hlavně tématu zdraví a obnovy životní energie. Řešíme úniky energie, stagnující energie a hlavně se učíme pracovat se svým fyzickým tělem tak, abychom měli dostatek životní síly. 

A jak na to? Ptáte se.

Právě proto, že energie vnímám a dokáži se na ně naladit. přináším návod, jak s nimi pracovat v roce 2022 a díky tomu si tvořit své dokonalé zdraví.

Produkty potřebné při proudění současných vibrací jsou:

  1. ČAGA
  2. HLÍVA ÚSTŘIČNÁ S LACTOBACILY
  3. OLEJ Z ČERNÉHO KMÍNU
  4. VITAMÍN D3 1000

 

Tento balíček vám pomůže očistit tělo od škodlivých a toxických látek a odplaví z těla vše, co již tělo nepotřebuje. Dojde k detoxikaci organizmu a uvolnění stagnujících energií. Také vám pomůže obnovit vaši životní sílu a energii. Olej z černého kmínu je zázračný lék, který se používal už ve starém Egyptě. Říká se o něm, že je to všelék, stejně jako čaga a hlíva ústřičná. 

Dalším velmi silným nástrojem pro tvorbu našeho zdraví je Rebalancing. 

Je to originální cvičení na gymballu, které zvládne každý. Toto cvičení je momentálně nejefektivnější nástroj pro obnovu životní energie a odstranění hluboko usazených bloků. Vím, že se vám do cvičení nechce! Je to proto, že nejste dostatečně ukotveni. Kdysi jsem to vnímala stejně. Pokud ve svém životě opravdu toužíte po změně, pak jiná cesta není! Omlouvám se, že vás připravuji o iluze, ale cvičení v souladu s vlastní životní energií je nejrychlejší způsob, jak se zbavit tělu škodlivých energií, posílit tělo a také psychickou kondici. Zdraví je potřeba si hýčkat. Každý krok, který uděláte směrem ke zdraví, se v dnešních energiích 100x vrátí. Milovat své tělo a své zdraví chce velkou dávku odhodlání a píle!

V úrovni duše je potřebné deaktivovat všechny staré a omezují programy z dětství.

K tomu vám pomůže online kurz na toto téma, ve kterém najdete mapu programu sebedestrukce a nepřijetí a všechny podprogramy a pocity, na základě kterých s námi ego manipuluje! Stačí si jen dosadit do mapy své dětství a je to …