Optimalisté

Kdo jsme? .... Jsme optimalisté!
  • Hledáme jednoduchá a efektivní řešení pro všechny oblasti našeho života. 
  • Optimalista ti dokáže pomoci zoptimalizovat tvůj život ve všech oblastech.
  • Stačí se na něj obrátit a optimalista ti najde to nejlepší řešení právě pro tebe!
  • Potřebuješ pomoci s optimalizací kterékoliv oblasti tvého života?  
já červená

Tina Hartmannová- tvůrce optimalisty

Mentální koučka, poradkyně a konzultantka
Používám svou jasnozřivost v reálném životě a propojuji své schopnosti a své znalosti do jednoho celku. Tímto propojením vznikají jedinečné online služby, které jsou velmi silným nástrojem pro váš spokojený život! Pořádám individuální, skupinové i vztahové koučinky, online kurzy a semináře a jsem specialistkou pro obnovu životní energie!
michal h

Michal Hrazdil

Ajťák, tvůrce e-shopů, pc technická podpora online
Michal skládá pc sestavy. Dokáže pro vás zoptimalizovat výdaje, které dáte za nové i staré pc, telefon, či notebook, repasuje starší zařízení! Na dálku vám dokáže pomoci s nastavením vašeho softwaru. Vytvoří optimální webové stránky, či e-shop za úžasné ceny!
woman-3435842_1920

Týna Brzková

Poradkyně pro domácí vzdělávání pro rodiče domškoláků
Týna je pedagog a rodič více než 20 let. Má zkušenosti z klasického školství, uměleckého školství, komunitního i domácího vzdělávání. Zprostředkuje zpětnou vazbu v náhledu na soulad v hodnotách v tématu: vzdělávání dětí, utváření jejich osobnostních kvalit, charakteru, morálky, zodpovědnosti za svůj život, směřování. Pomůže rozvíjet vaši i dětskou tvořivost ....
brzek

David Brzek

Realitní makléř a poradce při změně bydlení
David vám pomůže vyřešit a najít optimální bydlení. Rozkryje vaše potřeby a pomůže s prodejem, rekonstrukcí, nebo pronájmem vašeho domu, či bytu! David je kouzelník a dokáže vám najít vaši vysněnou nemovitost!
mišel

Michal Schich

Bankovní a finanční specialista, poradce a optimalista v oblasti “finance a bydlení”. Vyřeší financování vaší nemovitosti a pomohu zoptimalizovat výdaje vaše i vaší domácnosti. Vytvoří vám finanční plán a najde to nejoptimálnější řešení pro vaši změnu v oblasti financí a bydlení.
bmtextil.sk

Barbora Novotná

Švadlena a recyklační optimalista v oblasti šití
Bára vlastní obchod s látkami a šicími potřebami. Kromě jiného se věnuje recyklaci starého oblečení a nepotřebných látek. Našije vše, co potřebujete! Stačí napsat přes kontaktní formulář a Bára se postará o vaše staré oblečení, aby vám i nadále sloužilo.

Vybrali jste si vašeho optimalistu? Napište svůj požadavek a my ho vyřešíme 🙂

Kontaktní formulář