Optimalizace financí, aneb i ty možná máš na nový dům, nebo byt!

Optimalizace financí, aneb i ty možná máš na nový dům, nebo byt!

Optimalizace financí,

aneb i ty možná máš na

nový dům, nebo byt!

Jsme optimalisté! 

Hledáme ta nejoptimálnější řešení 🙂

Hledali jsme a našli! Náš sen o novém bydlení se stává skutečností. A proč? Protože jsme si nechali poradit.

Znáte to, neustále vymýšlíte nefungující způsoby a myslíte si, že řešení najdete sami. Uděláte na cestě k novému bydlení asi milion chyb, protože máte pocit, že si to nejlépe uděláte sami. Platíte spoustu splátek a neefektivních pojistek, které mohou být pro vás nevýhodné. I my byli takoví! Ale změnili jsme na své cestě za svou osobní transformací názor.

Přišli jsme na jednu zásadní věc, a to, že nemáme patent na rozum 🙂 A našli jsme pomocníka, který se stal členem našeho týmu optimalistů.

A proč? Protože dokázal nemožné. Našel v našem rodinném rozpočtu v dlouhodobém horizontu volné prostředky na stavbu nového domu. A navíc se osvědčil i jako člověk. Michal si vzal na starost naše finanční záležitosti a věřte nebo ne, začaly lítat cucky 🙂 Spočítal nám, kolik ušetříme sloučením splátek a půjček a zařídil nám tu nejvýhodnější možnou variantu flexibilní hypotéky. Splatili jsme jedním úvěrem všechny dosavadní dluhy a s minimálním úrokem refinancovali naše splátky. Na nevýhodných půjčkách jsme ušetřili měsíčně dost peněz a mohli si dovolit stavbu nového domu a ponechat si stávající nemovitosti, které můžeme dlouhodobě zhodnotit.

Důležité je, jak se na tuto situaci díváte.

Náš úvěr nebereme jako dluh, ale nahlížíme na něho, jako na investici, neboť díky němu se nám otevřela nová cesta životem. Uvědomili jsme si, že můžeme mít nový dům s neomezenými možnostmi a navíc zhodnocovat náš dosavadní majetek. Úvěr byl pro nás tedy startem ke svobodě. Platíme skoro stejně, jako jsme platili a stavíme! A to je podle mě skvělý výsledek 🙂  A nejen to. Díky rekonstrukci budeme moci navíc původní dům pronajmout anebo výhodněji prodat, takže se náklady na úvěr vlastně úplně vytratí. Budeme tzv. „šur nul“, a to jen díky tomu, že jsme se odhodlali svěřit do rukou odborníků. V případě prodeje bychom splatili celou hypotéku hned. V případě pronájmu se nám zaplatí splátka hypotéky a po zaplacení bude nemovitost vydělávat a zhodnocovat se.

Třeba i ty máš ve svém rozpočtu penízky na nové bydlení.

Takže? Raději dům, či byt?  


Chceš také optimalizovat oblast financí, či změnit bydlení?


Vítám Vás, dovolte mi, abych se Vám představil.

David Brzek – jsem optimalista 🙂

Bankovní a finanční specialista, poradce a optimalista v oblasti „finance a bydlení“. Vyřeším prodej a financování vaší nemovitosti a pomohu zoptimalizovat výdaje vaše i vaší domácnosti.

Vytvořím vám finanční plán a najdeme to nejoptimálnější řešení pro vaši změnu v oblasti financí a bydlení. 

Téměř vždy se vyplatí svěřit se do rukou odborníkovi, který perfektně zná jak obchodní specifika finančního trhu, tak i právní náležitosti.

Poradím, pomohu a vysvětlím! Jsem zde pro vás.


Poradím, pomohu a vysvětlím! Jsem zde pro vás 🙂

#novebydleni #optimalizace #financi #jaknato #potrebujizmenu #naspribeh #muzesseinspirovat