Planetární proces, kterým momentálně procházíme. Tvorba „tzv. na vlastní triko“

Planetární proces, kterým momentálně procházíme. Tvorba „tzv. na vlastní triko“

V této době se neustále skloňuje nové paradigma, které se nazývá „Nová Země“ . Co je Nová Země a jak se projevuje? Odpovědi na vaše otázky jsou velmi složité a spletité, pokud nejste schopni sami od sebe vnímat tuto energii.

Pokusím se vysvětlit, co prožívám a co cítím. 

Právě teď jsem v procesu tvorby. Konečně tvořím to, co vysílám. Ale než jsem se dostala do tohoto bodu, byly a stále jsou to léta dřiny!

Nová Země je proces tvorby, který paralelně navazuje na tvorbu na planetě.

Je to náš osobní tvořivý proces, který ladí s planetárními energiemi a s tvorbou a stavbou hmoty.

Zjednodušeně řečeno: To, co vysílám se okamžitě během pár týdnů odráží v mém životě. Tyto energie jsou nyní v souladu s procesem třetí fází transformace, což je proces naladění se na planetu a proces vzájemného fungování nás a planety současně, jako jednoho harmonického celku. 

Aktuálně naše duše přitahují a tvoří „fyzicky“, co potřebují pro svůj život. Všimli jste si někdy, že pokud se nacházíte pouze v ezoterice, nebo pouze v duchovní sféře, nemůžete tvořit ve „hmotě“? Děláte meditace a relativně jste v pohodě, ale není to ve vašem životě vidět. Nemáte dostatek financí, vaše bydlení neodpovídá vašim potřebám a není v souladu s vibracemi, ve kterých se nacházíte?

Než tento fakt vnitřně odmítnete, zkuste si položit tyto otázky: 

Jste spokojeni na místě, kde žijete?

Je váš život takový, jaký skutečně potřebujete prožívat?

Jste opravdu i na úrovni „fyzické, čili hmoty“, šťastni?

Máte vše, co jste si jako duše zvolili? 

Pokud na jedinou otázku odpovíte PRAVDIVÉ „NE“, PROZATÍM NEJSTE TAM, KDE MÁTE BÝT.

ALE TO SE DÁ KDYKOLIV ZMĚNIT POUHÝM PŘIJETÍ HMOTY, FYZIČNA, DO SVÉHO ŽIVOTA. STAČÍ ZAČÍT ZKRÁTKA ŽÍT ŽIVOT SE VŠÍM DUCHOVNÍM, CO JSTE SE DO TÉTO CHVÍLE NAUČILI. A ZAČÍT SKUTEČNĚ TVOŘIT HMOTU!