Pohled na energie naší planety 11.7.2021

Pohled na energie naší planety 11.7.2021

Právě teď se prohnala energoinformačním polem naší planety nová vlna transformace! 

Je právě 20:00 11.7.2021 …

Působí v oblasti srdeční čakry/srdce a sebevyjádření/lopatek a krční páteře, solaru/žaludku a jater, dále v oblasti 1.čakry, která ovlivňuje hmotu a hmotné zabezpečení/ dutinu břišní, střeva, kříž, kosti, zuby, klouby, hlavu, páteř a pohlavní orgány. Řítí se do oblasti vztahů. Nejprve uklízí v nás samých a poté vymetá každý kout mezilidských vztahů! Otevírá se srdeční čakra na kolektivní úrovni!

Klíčová slova: svobodný projev, svobodná komunikace, svobodná tvorba, svobodný vztah, svobodná práce, potřeba duše manifestovaná a realizovaná svobodně v životě!

Existuje jen jeden spolehlivý nástroj, jak se naladit na aktuální energie, a to povolit všechny energetické blokády v těle, duši i v mysli. Tato vlna bude proudit několik měsíců a její vysoká frekvence bude působit jako sonar. Není vidět, ale je pouze cítit! Lidé, kteří neprošli transformací na své osobní úrovni se právě teď nacházejí v osobní i kolektivní fázi transformace současně. Středobod tohoto procesu je v naší osobnosti! Je potřebné si vymezit svůj osobní svobodný prostor, naučit se otevřeně komunikovat a najít sebe, tedy přesněji svou duši a svou podstatu! Poté teprve je možné naladit všechny oblasti svého života, tedy vztahy, rodinu, práci i zdraví!

Nástroje pro naladění se a odbourání energetických blokád ve všech úrovních naší bytosti: přírodní doplňky stravy, raw superfoods, léčivé kameny a minerály, muzikoterapie, colorterapie, aromaterapie, mentální koučink, energystyl … životní styl v souladu se svou životní energií!

Balíček pro obnovu životní energie

Dokonale vyvážený balíček pro každého, kdo potřebuje obnovit nebo posílit svou životní energii.

  1. ACAI PRÁŠEK RAW BIO 220G, SUPERFOOD
  2. BIO MATCHA TEA HARMONY 60 G
  3. HLOUBKOVÁ REGENERACE, MLÁDÍ, HLÍVA ÚSTŘIČNÁ S ENZYMY
  4. MACA PURA Z AND 100G, Superfoods