Pohled na energie naší planety pro dnešek 8.7.2021

Pohled na energie naší planety pro dnešek 8.7.2021

Energie pro dnešní den jsou velmi „laskavé k našemu pochopení“.  

Právě teď je pro nás životně důležité, abychom si uvědomili, jakým způsobem se do naší mysli vkrádá stín pochybností! Včera večer jsem si do hloubky uvědomila jednu zásadní věc. Neexistuje síla, která by mohla ovlivnit můj život, pokud ji já sama ve formě pochybnosti nezaseji do svých myšlenek!

Nejen Matrix se postupem let naučil vyvolávat strach a rozsévat do informačního pole pochybnosti a manipulaci. Svými cíleně mířenými „programy“ vždy trefí do černého! Nejsme-li dost silní proti tomuto tlaku, vkrade se do naší mysli „domnělá pochybnost“, která pak odkloní naši tvorbu jiným směrem, než byl ten původní „božský“. 

Uvědomila jsem si, že to má tvořivá síla je proud energie, který má obrovskou sílu a pokud odkloním svou mysl od pravé podstaty, tvořím pro mě nepotřebné. Tvořím si novou zkušenost, nikoliv potřebné ve formě prožitku! Bůh nám dal vnitřní sílu a přivedl nás k sobě. Dal nám moc vědomého života a vlastní tvorby a pokud zůstaneme v proudu své duše, pak jsme zcela svobodné bytosti! 

Tvořme si tedy potřebné ve formě prožitku. S láskou věřme, že to, co je pro nás dobré, je jediné možné. Nikdy nenechme nikoho, aby rozhodl o nás samých nebo o našem životě. Uvědomme si svou sílu a buďme obezřetní k tomu, co se nám snaží vnutit naše společnost. Nebojme se tvořit si zcela svobodnou cestu. Nebojme se být odlišní. Prožívejme to, co potřebujeme prožít a ne to, co po nás chce naše společnost! Nebojme se říci ne a zůstaňme věrni své životní energii, která má pro nás být vždy na prvním místě. Zůstaňme věrni své duši a za každých okolností věřme, že se děje jen to, co my sami dovolíme. Zůstaňme sami sebou a svobodně se rozhodujme! Buďme takoví, jací jsme a ne takoví, jaké nás chce mít naše společnost. Chovejme se tak, jak potřebujeme, a neformujme své činy podle očekávání naší společnosti. Jsme silní, odvážní a svobodní a proto se nás Matrix bojí! Ne my, ale systém, který se právě teď hroutí, má strach z toho, že se stává nepotřebným! Ano, skutečně je tomu tak! Je nepotřebný ve staré formě! Trvejme na tom, aby se naladil na naše potřeby a ne my na jeho. Stůjme pevně za svou svobodnou duší a věřme, že to, co právě teď vniká, se děje proto, abychom zůstali svobodní ve vlastním těle, duši i mysli. 

 

Online kurz 18.7.2021 od 20:30 hodin

Raw superfoods, nejzdravější potraviny světa pro zdraví a obnovu životní energie!

Čisté tělo, čistá duše! Raw Superfoods

Potraviny, které jsou nejzdravější a nejprospěšnější na této planetě. Potraviny, které jsou plné vitamínů a antioxidantů. Potraviny, které nemají žádná “ale”. Potraviny, které zkvalitní a prodlouží váš život. Nejlepší životní investice je vždy do našeho zdraví!