Poselství pro rok 2020

Poselství pro rok 2020

Dnes proudí energetickým polem planety “nové začátky”.

Nehledejte v tomto slovním spojení situace, dějící se ve hmotě, nýbrž nové energie, které se právě dnes ukotvují a spouštějí novou vlnu transformace pro rok 2020.  Z pohledu transformačních čísel jsou tři jedničky “božské vědomí”, které začíná proudit do hmoty a má za úkol nastavit správné vzorce chování a myšlení, hlavně v oblasti rodiny a vztahů. V roce 2020 nás čekají obrovské změny ve všech vztazích, ale největší změny proběhnou u skutečných dvojplamenů. Právě jim se totiž začíná otevírat tzv. “naostro” jejich cesta duše. Cestou duše myslím jejich život, kompletní změny ve všech jeho oblastech. Rok 2020 bude z pohledu transformačních čísel rok “restartu”. Každého budou v tomto roce provázet obrovské životní změny, zvraty a turbulence energií a bude velice záležet na tom, jakou energii daná bytost vyzařuje. Pokud budeme vyzařovat lásku, tak budou životní změny a jejich charakter v zásadě pozitivní. Je nutno ale podotknout, že tyto změny budou zásadní a v jejich životech zcela převratné, byť nezbytné. To ale neznamená, že se i jim nemohou dít situace na první pohled negativní. Je nutné zvláště v tomto roce tyto situace vnímat a přijímat jako učební lekce. Ve vysokých úrovních vědomí již není dovoleno s tím, co k nám přichází, jakkoliv bojovat, nepřijímat to, ba dokonce nelze ani vysílat energii nepochopení. Jakákoliv z těchto energií by ve vibracích, které nyní proudí energoinformačním polem planety “zahustila” naše osobní energoinformační pole natolik, že by okamžitě (a to zdůrazňuji!) začala přitahovat situace se stejnou negativní vibrací. Zvláště v tomto roce je potřeba dát absolutní důvěru Bohu, že vše, co k nám přichází, má svůj smysl. Zkrátka a dobře, rok 2020 bude přelomovým rokem “vědomé transformace a vědomé tvorby”. Vnímám, že pro neprobuzené bytosti bude tento rok velmi náročný. Pro probuzené nebude o nic lehčí, pokud neudrží na uzdě své emoce a myšlenky, které tvoří. Pokud se ve vašem životě nebude dařit vše podle vašich představ, okamžitě se zahleďte do sebe, nahlédněte do svých myšlenek a do své duše a buďte k sobě zcela upřímní. Jedině tak odhalíte příčinu vašeho “ne-zhmotňování” a pouze změnou uvnitř sebe samých můžete tento proces zvrátit. V roce 2020 se uděje několik zásadních změn na úrovni kolektivního vědomí. Starý zákon přitažlivosti již dávno nefunguje  a jakékoliv ovlivňování vaší životní cesty způsobí pravý opak. Jediná možnost, jak žít harmonický život v hojnosti (tím nemyslím pouze finanční blahobyt!) je absolutní důvěra v Boha a jeho Boží záměr a naším úkolem pro tento rok je žít zcela vědomý život v lásce a do ničeho nezasahovat. Ani do své cesty, ani do cesty jiných, a už vůbec ne do planetárních energií. Věřte mi, že udržet se v lásce v těžkých energiích celé planety bude těžší, než se zdá. Návod , jak se udržet v lásce, zní takto:

– nehodnotit- nesoudit- nešířit strach- netlačit sám proti sobě- milovat- odevzdávat- pochopit- pokorně přijmout- být vděčný a především najít skutečné hodnoty, a to v rodině, dětech a mezilidských vztazích.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ PRO TENTO ROK JE SKUTEČNÁ LÁSKA BEZ ZÁVISLOSTÍ.

Autor: Tina Energy. Přijato a napsáno 11.1.2020


Poselství Matky Země

Slyšte příběh, který začal na samém počátku stvoření. Příběh vzájemného respektu. Příběh lásky .....

Dva světy, dvě reality.

Všimli jste si? S postupným ukotvováním energií Věku Vodnáře se skutečně, přímo před našima očima, tvoří to, o čem se více než deset let diskutovalo.

Read More »

Macachino, které vás nakopne!

Recept na ledové macachino, aneb energie na celé odpoledne! 1 šálek kokosového nebo jiného rostlinného mléka 1 lžička kvalitní kávy 1-2 lžičky panely anebo

Read More »