Poselství pro rok 2021. Tento rok bude “Rok duše”- Připomenutí!

Poselství pro rok 2021. Tento rok bude “Rok duše”- Připomenutí!

Následující text je doslovným přepisem poselství pro rok 2021, přesně tak, jak bylo přijato. Originál najdete v audioposelství, které je jeho autentickým záznamem bez korektur a změn. NATOČENO 11/2020!

Vítám vás u poselství na rok 2021

Tento rok bude „Rok duše“. Všechny energie, které přicházejí, všechny vysokovibrační energie, nás povedou do nitra naší duše, do její podstaty. Odvedou nás domů, k sobě, k vnitřním hodnotám, k tomu, abychom byli schopni budovat zcela nové vztahy plné lásky, respektu, svobody, jednoty a sounáležitosti. Je to překrásná energie, kterou vnímám. Má obrovskou sílu. Jakoby proudily vlny jemné jako vánek a silné jako bouře. A ty nás pomalu nesly k naší podstatě. Potřebujeme najít sebe, potřebujeme najít prvotní energii a splynout s ní jednoduše proto, abychom byli schopni v této realitě vybudovat společně úplně nové místo. Naše duše zcela přirozeně bude vnímat svou intuici a jednat skrze ni. Bude to jako jeden velký kompas, který nás povede po naší cestě, který nás bude směřovat k záměru naší duše a k jedinečné a nezapomenutelné zkušenosti, kterou jsme si zvolili. Budou vznikat velmi důležitá místa, která budou mít neuvěřitelnou energii. Taková, kde, pokud vám nebude dobře, najdete pomoc. Na takovýchto místech najdete lidi, kteří už prošli svou individuální fází vývoje a transformačního procesu tzv. v první linii. A tito lidé nyní budou zakládat tato místa a předávat své zkušenosti skrze hlas své duše. Skrze svou podstatu. Každý z nás necháme proudit svou jedinečnost, energii sebevyjádření své duše a ruku v ruce půjdeme budovat úplně nový svět. Sice v této realitě a v těchto pevných základech této společnosti, ale s úplně jinou, novou vysokovibrační energií. Budou se tvořit nové základní stavební kameny, nové pilíře naší společnosti, nové vztahy, nová společenství. Budou se propojovat lidi stejného záměru a stejného smýšlení proto, aby mohli následovat svou duši a jejich společný záměr. Je to krásná cesta! A právě teď už v tuto chvíli se tato cesta otevírá, ale věřte mi, že abychom došli až sem, tak to byla velmi tvrdá cesta, plná překážek, zkoušek a překonávání sama sebe. Toto bylo individuální poselství pro každou duši, pro každého jednotlivce.

Ale rok 2021 také bude  o dvojplamenech. Na úrovni vztahů budou přicházet partneři, kteří jsou naladěni na vaši duši. Pokud budete naslouchat lidem, vnímat jejich energii, těm, kteří našli a propojili se se svým dvojplamenem, potom najdete i vy svou spřízněnou duši. Jejich zkušenosti jsou k nezaplacení, je to obrovská síla, jemnost a čistá energie Boží lásky, která sestoupila do hmoty, do reality. Takováto energie se nedá přehlédnout ani se nedá splést. Skutečný dvojplamen pracuje pro lidi, pro transformaci. Je to jejich úkolem, jejich posláním! 

„Vnímejte a prociťujte svou duši, hledejte cestu do středu sebe samých. Následujte hlas své duše do takové hloubky, kterou jste doposud nebyli schopni nalézt. Ani procítit! Hledejte způsoby, jak se na vaši duši naladit. Jak se naladit na transformační energie. Existuje spousta nástrojů, které se dají v úplné realitě využít. Je to způsob stravy, jsou to barvy, vůně, rostliny, zvířata, způsob relaxace. To vše vám může pomoci se naladit do čistoty v té nejnižší hustotě. Energie duše je jemná a může se dostat do té největší hustoty. Pouze když tu hustotu určitým způsobem navibrujete, když změníte její frekvenci, a to jde pomocí tónů barev a dalších nástrojů tak, aby vaše sebevyjádření mohlo proudit. Jakmile tuto energie najdete, pak už to, co se bude dít na úrovni kolektivního vědomí, se vás nebude až tak dotýkat. Přijde několik transformačních vln velmi silných, s velmi hmotným potenciálem a jedna za druhou budou válcovat tuto společnost, protože jsme nepochopili, že si svým myšlením, svým chováním a svými vzorci chování na základě fiktivní reflexe přitahujeme právě toto, ale pokud směřujete ke své duši, pak jste mimo tuto energii. A soustředíte se pouze a jen na svůj záměr. Rok 2021 je rokem duše a rokem spojení duší stejného záměru a stejné vibrace, ať už je to spřízněná duše, anebo dvojplamen, anebo jen duchovní rodiny, které se mají najít a společně jít svou cestou, kterou si kdysi před miliony let zvolili.

Autorka: Tina Hartmannová- Transformační průvodce 


Krásný a šťastný Rok duše přeje vaše Tínka

Přírodní doplněk stravy hlíva ústřičná a enzymy, čaga, ananas, papája a vitamín D.

Hlíva ústřičná a čaga jsou houby s obrovskou životní silou a vysokou vibrací. Mají velmi silnou energii, kterou nám pomáhají navibrovat se do vysokých otáček. Jsme-li nemocní, nacházíme se v nízkých vibracích a doplňky stravy z hub a rostlin, včetně Raw superfoods nám pomáhají se rychle dostat zpět do výšin. 

Tento přípravek harmonizuje energie těla, omlazuje a také pomáhá zpravit děravou auru, která byla narušena například operací, či zraněním fyzického těla. Enzymy a další tělu prospěšné látky navibrují vaši životní energii i po těžkých traumatech.