Poslední úplněk v roce, čas rozhodnutí!

Poslední úplněk v roce, čas rozhodnutí!

Tady a teď, v čase Vánoc, na přelomu roku 2020-2021, vychází úplněk na 30.12. Bude tedy působit zčásti v roce starém a zčásti v roce novém. 

Když vnímám jeho energii skrze svou duši, cítím toto: Přichází čas rozhodnutí. Právě teď se otevírá brána pochopení. Téma, kterým na konci roku procházíme, se týká vnímání duše, uspořádání si priorit, harmonie ve všech oblastech života, ale nejdůležitějším tématem konce roku je rozhodnutí, kam od této chvíle směřuji svou energii a jakým způsobem!

Navnímala jsem se do své duše a cítím toto:

“V každém okamžiku a v každé situaci máš na výběr! Vše, co se před tebe postaví, můžeš vnímat milionem způsobů. V každé překážce můžeš vidět nezdar, anebo se podíváš mýma očima a uvidíš příležitost k růstu, příležitost k sebepoznání a k hlubší tvorbě. Představ si, že jsi učedníkem duše, která sestoupila na Zemi proto, aby poznala sebe sama a zažila sebe v roli tvůrce. Hledáš způsoby, zkoušíš, kudy vede tvá cesta, dokud se nepropojíš se svou duší. Jakmile otevřeš bránu k sebepoznání, pochopíš sebe samého. Pak přichází čas, kdy se v klidu a harmonii stáváš učitelem. Učitelem sebe samé, příkladem pro ostatní a tvůrcem skutečné reality svého života. Zaměř svou pozornost tam, kde cítíš, že má být energie. Uč se být stále v harmonii, vyzařovat lásku, pokoru a vděčnost. Buď soustředěná, rozvážná a odhodlaná. Rozhoduj se tak, jak cítíš právě v tuto chvíli. Vykroč s pokorou a vděčností. Jakmile to uděláš, zpětně nelituj své cesty. Zjistíš -li, že jdeš opačným směrem, otoč se a kráčej dál. Poděkuj za svou zkušenost a buď trpělivá. Stejně tak, jako je důležité zvolit si směr a energii své cesty, je důležité vybrat si ty, se kterými budeš po své cestě kráčet. 

Rozhodnutí kudy, jak, s kým a s jakou energií v tuto chvíli kráčíš, je na tobě.”

Autor: Tina Hartmannová, mentální koučka a průvodce

 

Cesta do duše vede přes mentální koučink a potraviny s vysokou vibrací! Na mém eshopu jsou pouze potraviny, které jsem navnímala a sama je používám. Pomáhají nám k vzestupu bez transformačních příznaků. Ráda vám doporučím vše přesně pro vás a na míru!

Navštivte můj e-shop se zdravou výživou www.zivotnistyl.online, kde vám ráda doporučím poraviny, které vám pomohou na vaší cestě k duši!