Práce a Finance

Proč optimalizovat práci a finance?
Nedílnou součásti našeho harmonického a šťastného života je spokojenost v oblasti práce a financí.
  • Kdo z nás by netoužil po materiálním bohatství?
  • A kdo z nás by nechtěl mít ideální práci vyhovující na sto procent jeho schopnostem, která ho bude beze zbytku naplňovat a navíc mu poskytne bohatou finanční odměnu?

Často se tyto dvě oblasti míjejí. Trpíme v práci, která nás nebaví, jen proto, abychom dosáhli vyššího výdělku, nebo se naopak cítíme finančně nedoceněni. 

Abychom mohli žít šťastný život a zároveň se cítili dostatečně finančně zabezpečeni, je potřeba harmonizovat jak oblast práce, tzn. dělat práci, která nás baví a zároveň dobře „živí“, tak i optimalizovat své osobní finance i finance celé domácnosti.

Budeš překvapen, až zjistíš, o kolik víc ti zbyde na tvoje zájmy, sny a koníčky, když najdeš ty nejvhodnější telefonní a datové tarify u nejlepších poskytovatelů těchto služeb, optimalizuješ spotřebu energií a najdeš jejich nejlepší dodavatele, případně investuješ do výroby vlastních zdrojů, najdeš nejlepší bankovní služby, nebo třeba výhodně a s minimálními finančními ztrátami prodáš svou nemovitost.

Články k tématu
Nástroje pro změnu v dané oblasti
Finanční kouč
Kouč osobního rozvoje
Optimalisté, kteří se věnují oblasti práce a finance mohou vám pomoci

Vybrali jste si vašeho optimalistu? Napište svůj požadavek a my ho vyřešíme 🙂

já červená

Tina Hartmannová- tvůrce optimalisty

Mentální koučka, poradkyně a konzultantka
Používám svou jasnozřivost v reálném životě a propojuji své schopnosti a své znalosti do jednoho celku. Tímto propojením vznikají jedinečné online služby, které jsou velmi silným nástrojem pro váš spokojený život! Pořádám individuální, skupinové i vztahové koučinky, online kurzy a semináře a jsem specialistkou pro obnovu životní energie!
michal h

Michal Hrazdil

Ajťák, tvůrce e-shopů, pc technická podpora online
Michal skládá pc sestavy. Dokáže pro vás zoptimalizovat výdaje, které dáte za nové i staré pc, telefon, či notebook, repasuje starší zařízení! Na dálku vám dokáže pomoci s nastavením vašeho softwaru. Vytvoří optimální webové stránky, či e-shop za úžasné ceny!
mišel

Michal Schich

Bankovní a finanční specialista, poradce a optimalista v oblasti “finance a bydlení”. Vyřeší financování vaší nemovitosti a pomohu zoptimalizovat výdaje vaše i vaší domácnosti. Vytvoří vám finanční plán a najde to nejoptimálnější řešení pro vaši změnu v oblasti financí a bydlení.

Vybrali jste si vašeho optimalistu? Napište svůj požadavek a my ho vyřešíme 🙂