Představuji vám „Strom života“, čili Moringu životadárnou

Představuji vám „Strom života“, čili Moringu životadárnou

Moringa životadárná, nebo také moringa olejodarná

Moringa je jednou z nejvzácnějších superpotravin na naší planetě. Tento strom se narodil na úpatí himalájských hor a jeho životní energie pramení ze síly hor, které ho obklopují. Je všeobecně známé, že hory a skály mají velmi silnou energii a již jen při pohledu na ně se cítíte silný a odvážní. Himaláje jsou proslulé tím, že zde roste hned několik velmi významných superpotravin, jako jsou moringa ( strom života) a goji (ovoce štěstí). 

Moringa olejodárná, čili moringa životadárná, má nejvyšší obsah antioxidantů a minerálů s nejvyšší hodnotou ORAC. Vede tabulku nejzdravějších potravin na světě! Moringa obsahuje 28% bílkovin, 9 esenciálních aminokyselin, 90 vitamínů, včetně celé škály vitamínů skupiny B, 46 antioxidantů a dokonce i vápník, hořčík a železo. Nepotřebujete žádné další vitamíny! Konzumujte 2 lžičky této superpotraviny denně a udržte si zdraví, mládí a nastartujte své tělo. Moringa harmonizuje energie a umí si poradit i depresemi.

Moringa má naprosto nepřekonatelnou hodnotu ORAC a to 50 000 jednotek na 100 gramů. 

Recept na moringa superfood drink

  • * 2 avokáda
  • * 1 banán
  • * 1 grep
  • * 1 lžíce Lucumy
  • * 1 lžíce Moringy

Rozmixujeme a podáváme

Čisté tělo, čistá duše! Raw Superfoods

Potraviny, které jsou nejzdravější a nejprospěšnější na této planetě. Potraviny, které jsou plné vitamínů a antioxidantů. Potraviny, které nemají žádná “ale”. Potraviny, které zkvalitní a prodlouží váš život. Nejlepší životní investice je vždy do našeho zdraví!