Princip důvěry! A teď vy duchovní mistři a učitelé, ukažte nám svou pravdu!

Princip důvěry! A teď vy duchovní mistři a učitelé, ukažte nám svou pravdu!

Přišla doba s názvem “ukázaná platí”! Takže kdo z vás pánů duchovních mistrů a ezoučitelů máte ve svých osobnostech a ve svých životech naklizeno?

No nehlaste se všichni 🙂

Návnada v podobě cukrblíků na nás už totiž nezabírá. Princip důvěry je princip pravdivosti a pravdivého odrazu vašich vyrovnaných osobností v realitě! Opravte mě, pokud se snad mílím!

Pokud se mám k tobě obrátit a nechat se tebou inspirovat na své duchovní cestě, chci vidět tvou tvář a navnímat si tvou pravdivou osobnost! Chci vědět, jak žiješ! Chci vidět, jak se stravuješ? Zda máš zdravé vztahy i zdravý domov! Tak se ukaž, chceš-li mě něco naučit, musíš mi jít příkladem! Potřebuji vědět, zda umíš něco, co já neumím. Zda víš něco, co já ne! A řečičky o energiích si schovej, až mi ukážeš, co jsi skutečně vytvořil! Kolik si toho změnil a jak velký kus práce si v tvorbě vlastního života udělal! Pak teprve až zjistím, že mě tvůj vzor uchvátil, půjdu ve tvých stopách!

Teprve pak až uvidím to, co tvoříš a poznám na vlastní kůži tvou pravdu, teprve potom budu následovat tvé učení.

Potřebuji vidět tvé zdravé vztahy, abych věděl, že se mohu v této oblasti od tebe něco naučit. Až uvidím tvé mistrovství projevené ve tvém životě, pak teprve ti budu naslouchat!

Nezapomeň “ukázaná platí”! Chceš-li změnit svět, nejprve mi ukaž, co jsi změnil ve svém životě!

Protože já svůj život potřebuji skutečně změnit!

Zdravé balíčky

Zde najdete tematické zdravé balíčky jako např. detoxikační balíčky a balíček na redukci hmotnosti, hormonální nerovnováhu, balíček pro obnovu životní energie a další úžasné produkty plné energie. Naše zdravé fyzické tělo přímo úměrně ovlivňuje naše energetické tělo a naopak. Zdraví obou těl současně následně tvoří naši životní energii. Klíčem ke zdraví je tedy harmonie obou polarit! 

Např. detoxikační balíček