Princip naší mysli! Milion a jeden důvod proč ne!

Princip naší mysli! Milion a jeden důvod proč ne!

Naše mysl je velmi zvláštní. Myslíme-li a žijeme-li racionálně, může být pomocníkem, ale jsme-li v nevědomí, je nepřítelem.

Pokaždé, když řešíme situaci, která nás má někam posunout, naše mysl bojuje proti nám. Vymyslí tisíc a jeden důvod proč to nejde. Proč nemůžeme mít vlastní bydlení. Proč se nám momentálně nedaří. Proč nemáme partnera. Každý impulz ke změně převezme v první fázi strach a ten způsobí, že se nám splaší mozkové závity.


Vztahy naším pohledem #16

Rozhlasové povídání s Tínkou a Radkem o všem možném.

Hlavně se věnujeme našim zkušenostem, prožitkům v našem vztahu a povídáme o aktuálních energiích, jak je prožíváme my.

Ach, ta hlava! Stále dokola přemítáme o problémech. Řešíme je zleva, zprava, zespod i svrchu a neuvědomujeme si, že právě toto neustálé přemýšlení nás odvádí od reality. Úplně nejhorší je, když nad věcmi dlouho hloubáme, protože náš mozek je prazvláštní orgán, který dokáže vymyslet tisíc různých řešení a sestavit během minuty desítky vykonstruovaných situací. A na otázku, „kde zase vězí „, dokáže najít stovky podob milenek a už už vidí, jak si to manžel „rozdává v kanclu s nějakou blondskou“ 🙂 „Bože! Chraň nás od výplodů naší fantazie!“

Nebojme se opustit cyklus zvaný výmysly. Je to jen past. U každé takové fantazie prožijeme i pocity, které s ní souvisí a přitahujeme si ji do života. Víte, že naše pocity dokáží zhmotňovat to, na co právě myslíme?

Naučme se myslet jen na to, co skutečně v našem životě potřebujeme. Přestaňme se bát o své blízké a opusťme všechny strachy a závislosti, které nás brzdí. Je na čase učit se zacházet se svou myslí, jakoby to byla kouzelná hůlka. Harry Potter musí být proti nám břídil 🙂 Např. proslulá věta pana Weaslyho: „Žer slimáky!“. A jak to dopadlo? Dávejme si tedy pozor na svou mysl i na to, co říkáme a staňme se mistry našeho bytí v tomto okamžiku. Respektujme svou životní energii a jednejme v souladu s ní i s energií ostatních. Teprve pak nastane doba „světla“.

Každá změna začíná u nás samých. Teprve až každý z nás opustí staré obyčeje a navrátí se ke své duši, bude naše planeta skutečně svobodná!

Autor: Tina Hartmannová

TINA ENERGY® ZÁRUKA ENERGIE