Princip zdraví, princip života!

Princip zdraví, princip života!

Tento princip bychom si měli dát zarámovat a nespouštět ho z očí! Cokoliv v našem životě se dá tzv. ošidit. Pokud nám nevadí, že schytáváme rány pod žebra, dá se všechno měnit tak nějak s klidem. Zdraví se ale v žádném případě ošidit nedá, protože jinak ošidíme svůj život a svou životně důležitou energii.

Jestliže se říká, že “tohle udělat musíš”, tak v případě zdraví to platí dvojnásob!!! Tohle prostě musíš zvládnout, zlato! Kdyby čert na koze jezdil, je potřeba si každý den zacvičit nebo jít alespoň na dlouhou procházku. Vždyť existuje tolik možností pohybu. Co tanec, jóga, gymnastika, pilates, nebo třeba plavání?

Víš kolik času věnuješ věcem, které nejsou ani z poloviny tak důležité, jako tvé zdraví? Spočítej si to! Kolik času asi strávíš u TV nebo se zabýváš jinou činností, která ti ubírá energii ? Tady přestává veškerá legrace, milá zlatá!

Řekni, jak dlouho zde hodláš být? Myslím, tady na Zemi? Rok? Dva? Třicet? Padesát? No tak pověz, co pro sebe každý den děláš? A tentokráte buď k sobě upřímná, protože pokud sama sobě v tuto chvíli zalžeš, třeba za čas už nebudeš mít sílu se rozhodnout správně.

Máš se ráda? Záleží ti na tvém životě? Pročpak jsi tady? Co ses přišla naučit? Co když je odpověď mnohem prostší, než se zdá …?

Vidím dívku, která vystupuje ze tmy. Je celá od bláta. Třese se! Jakoby právě překročila svůj stín. Co uděláš jako první, když dívku spatříš? Špinavou a hladovou? Co pro ni uděláš? Otočíš se a necháš jí tam nebo se o ni postaráš? Obejmeš ji, zahřeješ ji, dáš jí napít a najíst, umyješ ji a dopřeješ jí dlouhý a kvalitní odpočinek. Teprve pak, až přijde čas, si s ní promluvíš o tom, co prožila. Nauč se vnímat sama sebe a své potřeby, holčičko! Nauč se žít a milovat své tělo a svůj život.

Neboť je to zázrak, že jsi tu a že tvá duše může prožívat a tvořit realitu … 

Tvá duše je věčná … A co tvé tělo?

Autor: Tina Hartmannová

TINA ENERGY® ZÁRUKA ENERGIE

Tento balíček podporuje funkci štítné žlázy a za pomoci Hlívy ústřičné s rakytníkovým olejem podporuje vaši obranyschopnost, společně s rakytníkovým olejem. Balíček obsahuje:

  • Štítná žláza 60 kapslí
  • Hlíva ústřiční s rakytníkovým olejem 60 kapslí