Princip životní energie

Princip životní energie

Určitě to znáte. Sedíte doma vycucaní jak citrón a tupě zíráte na bednu. Děti zlobí a vy chcete mít alespoň chvilku klidu, protože máte pocit, že se vám po celém dnu v práci rozskočí hlava. Sedíte v bytě 2kk, který je malý a nemáte se kam schovat.

To je realita! Ale co když vám povím svůj příběh a ukážu vám cestu, jak žít spokojeně a být neustále plni energie a životní síly?!

Že to není možné? Ale je!

Již několik let se zabývám zkoumáním a naciťováním energií.

Pokud vezmeme v úvahu fakt, že naše duše je součástí vesmíru, který je nekonečný a že i my jsme tedy součástí něčeho většího, než si sami v tuto chvíli dokážeme přiznat, můžeme to, o čem tu teď mluvím, nazvat  tzv. “principem energie“, nebo-li „principem duše”.

A jak tedy energie ovlivňuje náš život? Odpověď není překvapivá! Náš život je energie! Všude kam se podíváme a všechno, kam teď zaměříme svou pozornost, je energií. Energie je život!

Tak například jste doma s manželem, který vás celý den štve. Jak se cítíte? Nebo potkáte svou protivnou tchýni, nevrlou sousedku, anebo vás za chvilku čekají třídní schůzky. Jak se cítíte? 

Okamžitě se vám změní nálada a jste okamžitě unavení a podráždění.

Přijde-li k vám ale na návštěvu vaše stále usměvavá kamarádka a celé hodiny si příjemně povídáte, je vám naopak hned lépe a cítíte se dobře.

Tak by se dal ve zkratce popsat princip energie!

Jak je tedy patrné, naše životní energie se řídí tím, v jakém prostředí žijeme, jaké máme vztahy, jak se stravujeme a kolik času trávíme relaxací. Je určena také tím, jakou máme práci a v neposlední řadě tím, jak se cítíme my sami. Zda je naše osobnost a naše psychika naladěná, či rozladěná. 

Dlouhodobým zkoumáním energií jsem zjistila, jak moc je důležité, čím se v tuto chvíli obklopíme. Našla jsem zdroje energie, které pomáhají mě i mé rodině udržet si vysokou životní energii a zůstat v rovnováze. 

Je velmi důležité, kde bydlíme a jak bydlíme a hlavně, jakými barvami se v interiéru obklopujeme. Doma totiž trávíme nejvíce času. Například v ložnici strávíme skoro polovinu života. Je velmi žádoucí právě v této místnosti použít ty správné barvy, které nám pomohou udržet si naši životní sílu a které nás o ni nepřipraví. Nazvu to tak, že s námi barvy vibrují! Samozřejmě bych teď mohla pokračovat dál a dál a rozpovídat se o tom, jak důležité je mít kolem sebe zdravé vztahy nebo mít tu správnou práci, která s námi tzv. „vibruje“ a nabíjí naši životní energii!

Když si uvědomíme, že se náš život skládá z energií, je toho skutečně hodně, co nás v tomto ohledu ovlivňuje.

A jak tedy naladit všechno ve svém životě tak, abychom byli spokojeni, žili skutečně zdravý život a byli plni životního optimismu? 

Stačí přijmout princip energie, který se v tu chvíli stane principem důvěry v to, že v našem životě nejsme obklopeni pouze bezduchou hmotou. Pokud se nám to podaří, otevře se nám zcela jiný pohled na svět a naprosto neomezené možnosti, jak tvořit svůj zdravý život!

Zpočátku v sobě zkusme najít důvěru v energii a pak se začněme zajímat o to, co všechno nám může pomoci s budováním opravdu kvalitního a plnohodnotného života. Je to jen na nás! A buďme k sobě upřímní! Kdo by z nás by si nechtěl udržet své mládí, krásu a životní sílu po celý život?!