Pochopení- Programu sebedestrukce

Pochopení- Programu sebedestrukce


Jaký druh chování spouští tento program?

  • necháme naše okolí, aby nás vysávalo
  • nemáme se rádi
  • zůstáváme v nefunkčních vztazích
  • necháme se manipulovat a ovlivňovat
  • neumíme odpočívat
  • neumíme říci, jaká je naše potřeba a bojíme se komunikovat
  • máme nad sebou bič a pořád na sobě chceme něco měnit atd.
 


Nejdůležitějším pilířem oblasti našeho života s názvem "ZDRAVÍ A KRÁSA" je bezesporu "RELAXACE".

Člověk, který neumí odpočívat a nevydrží sám se sebou, má program tzv. „sebedestrukce“ a navíc se nemá ani trochu rád. Tyto programy mysli si neseme z dětství. Největším spouštěčem jsou zpravidla přehnané nároky, které na nás měli naši rodiče na nás a jejich vzájemné vztahy.

Pocit oběti, nepochopení a vzájemná závislost ve vztahu rodičů bývají velkou překážkou vývoje našich vztahů v dospělosti.

Jsme-li v dětství svědky tohoto způsobu chování, v pozdějším věku se chováme podle stejných vzorců i my. Jakmile se na své rodiče podíváme pravdivýma očima, jsme schopni rozkrýt podstatnou část omezení naší mysli. Myšlenka je základním stavebním kamenem tvorby. Bez „čistých“ myšlenek tvoříme svůj život opačným směrem. Je to jako bychom se snažili překreslit už starý a oprýskaný obraz. 

Přijímám svou osobnost! Jsem si plně vědoma faktu, že mé dětství bylo            ( …………. zde doplňte svůj pocit z dětství ……. ) a právě v tuto chvíli tuto skutečnost přijímám. Byla to zkušenost. Taková byla realita. V tuto chvíli si plně uvědomuji, že již není možné mé dětství změnit, ani ho vrátit zpět! Právě proto nyní deaktivuji program sebedestrukce a soustředím se na přítomný okamžik a mou realitu. Na můj život! Na to, abych žil(a) v harmonii. Jsem si vědom(a), že můj skutečný život tvoří mé myšlenky. Odteď myslím pozitivně a učím se žít přítomným okamžikem. 

 Tina Hartmannová – Mentální koučObraz, který vidíte na úvodní fotografii od AdriArt můžete zakoupit