Průlom vědomé transformace do vědomé tvorby

Průlom vědomé transformace do vědomé tvorby

Poslední dny byly velmi fyzicky náročné.

Nevím jak to máte vy, ale já jsem procházela velmi výraznou změnou energií v mém osobním energoinformačním poli.

Na celý proces jsem nahlížela a vnímala jsem ho takto:  

V poselství na rok 2020, které jsem napsala někdy v lednu, bylo mimo jiné i to, že rok 2020 bude přelomovým rokem vědomé transformace a vědomé tvorby.

Tento proces se odehrával během posledních pár dní.

Energie, které jsme v minulosti nastavili, když jsem procházeli transformačním procesem, sesedly do hmoty  a prolomily bariéru v nejnižší hustotě. Tato frekvence se naplnila těmito přenastavenými energiemi.

Začala tedy fáze (jak mi k tomu přišlo) vědomé tvorby „hmoty ve hmotě“.

Tento proces je individuální a v mém případě proběhl, protože jsem velmi dlouhou dobu procházela vlastním transformačním procesem.

Včera tedy došlo k zásadnímu průlomu.

Ráda bych k tomu poznamenala toto: Všichni jsme tvůrci a tvoříme si svůj vlastní život. Každý si přitahuje energie, které vysílá na základě nezpracovaných pocitů a emocí. Chcete-li ve svém životě něco změnit, prvním krokem je změna myšlení. Přesto, že se vám nedaří, je potřeba začít myslet pozitivně. Minimálně je potřeba to, čím procházíme, začít přijímat jako učební lekci a nevysílat energii nepochopení nebo pocit oběti, např. při ztrátě zaměstnání , finančních problémech, nemoci apod. Pokud nás nebaví žít život bez motivace, bez energie, pokud se necítíte dobře, pak stačí najít důvěru, že jednou bude lépe a přepnout způsob myšlení. Malá poznámka: Trvá několik měsíců, než se uvolní všechny nahromaděné negativní energie a než se náš život začne skutečně od základů měnit. Nejtěžší fáze přichází ve chvíli, kdy se člověk snaží, myslí pozitivně  a přesto nepřichází žádná změna. Je to proto, že ve svém podvědomí, nevědomí a dokonce i na úrovni duše, máme nahromaděné minulé (negativní) energie, které přitahují stále pravý opak toho, po čem ve skutečnosti toužíme.

Je to zkouška víry a odvahy, trpělivosti a odhodlání.

Pokud skutečně toužíme být v životě šťastni, pak tuto fázi přijměme jako dar a jako příležitost ke svému osobnímu růstu.

Není to lehké období.

Je plné zvratů, pádů i vzestupů, ale ve chvíli, kdy dojdeme ke svému cíli, pochopíme, proč jsme tímto obdobím museli projít. Vytrvejme.

Stojí to za to!

Článek pokračuje v audio verzi. Nestíhala jsem a proto jsem zvolila tento způsob předání dalších důležitých informací.

Níže přikládám kontakt na prověřeného bankovního specialistu, který nám pomohl optimalizovat naše výdaje a půjčky a vytvořil pro nás dlouhodobý finanční plán. Doporučuji na základě vlastní zkušenosti. S Michalem řešíme naše finance a bydlení.

Michal je trpělivý a hledá řešení i tam, kde na první pohled žádná nejsou 🙂 

Vítám Vás, dovolte mi, abych se Vám představil.

Michal Schich – jsem optimalista 🙂

Bankovní a finanční specialista, realitní makléř, poradce a optimalista v oblasti “finance a bydlení”. Vyřeším prodej a financování vaší nemovitosti a pomohu zoptimalizovat výdaje vaše i vaší domácnosti.

Vytvořím vám finanční plán a najdeme to nejoptimálnější řešení pro vaši změnu v oblasti financí a bydlení. 

Téměř vždy se vyplatí svěřit se do rukou odborníkovi, který perfektně zná jak obchodní specifika finančního trhu, tak i právní náležitosti.

Poradím, pomohu a vysvětlím! Jsem zde pro vás.

S tím vším ti optimalista dokáže pomoci.

Stačí se na něj obrátit a optimalista ti najde to nejlepší řešení právě pro tebe!

Neplaťte za úvěry a hypotéky, více než musíte.

Zakoupením každého produktu, nebo služby přispíváte na záchranu nového života.