Průlom vědomé transformace do vědomé tvorby

Průlom vědomé transformace do vědomé tvorby

V poselství na rok 2020, které jsem napsala někdy v lednu, bylo mimo jiné i to, že rok 2020 bude přelomovým rokem vědomé transformace a vědomé tvorby.

Tento proces se odehrával během posledních pár dní.

Energie, které jsme v minulosti nastavili, když jsem procházeli transformačním procesem, sesedly do hmoty  a prolomily bariéru v nejnižší hustotě. Tato frekvence se naplnila těmito přenastavenými energiemi.

Začala tedy fáze (jak mi k tomu přišlo) vědomé tvorby „hmoty ve hmotě“.

Tento proces je individuální a v mém případě proběhl, protože jsem velmi dlouhou dobu procházela vlastním transformačním procesem.

Ráda bych k tomu poznamenala toto: Všichni jsme tvůrci a tvoříme si svůj vlastní život. Každý si přitahuje energie, které vysílá na základě nezpracovaných pocitů a emocí. Chcete-li ve svém životě něco změnit, prvním krokem je změna myšlení. Přesto, že se vám nedaří, je potřeba začít myslet pozitivně. Minimálně je potřeba to, čím procházíme, začít přijímat jako učební lekci a nevysílat energii nepochopení nebo pocit oběti, např. při ztrátě zaměstnání , finančních problémech, nemoci apod. Pokud nás nebaví žít život bez motivace, bez energie, pokud se necítíte dobře, pak stačí najít důvěru, že jednou bude lépe a přepnout způsob myšlení. Malá poznámka: Trvá několik měsíců, než se uvolní všechny nahromaděné negativní energie a než se náš život začne skutečně od základů měnit. Nejtěžší fáze přichází ve chvíli, kdy se člověk snaží, myslí pozitivně  a přesto nepřichází žádná změna. Je to proto, že ve svém podvědomí, nevědomí a dokonce i na úrovni duše, máme nahromaděné minulé (negativní) energie, které přitahují stále pravý opak toho, po čem ve skutečnosti toužíme.

Je to zkouška víry a odvahy, trpělivosti a odhodlání.

Pokud skutečně toužíme být v životě šťastni, pak tuto fázi přijměme jako dar a jako příležitost ke svému osobnímu růstu.

Není to lehké období.

Je plné zvratů, pádů i vzestupů, ale ve chvíli, kdy dojdeme ke svému cíli, pochopíme, proč jsme tímto obdobím museli projít. Vytrvejme.

Stojí to za to!

Článek pokračuje v audio verzi. Nestíhala jsem a proto jsem zvolila tento způsob předání dalších důležitých informací.

Níže přikládám kontakt na prověřeného bankovního specialistu, který nám pomohl optimalizovat naše výdaje a půjčky a vytvořil pro nás dlouhodobý finanční plán. Doporučuji na základě vlastní zkušenosti. S Michalem řešíme naše finance a bydlení.

Michal je trpělivý a hledá řešení i tam, kde na první pohled žádná nejsou 🙂 


Vítám Vás, dovolte mi, abych se Vám představil.

David Brzek – jsem optimalista 🙂

Bankovní a finanční specialista, poradce a optimalista v oblasti „finance a bydlení“. Vyřeším prodej a financování vaší nemovitosti a pomohu zoptimalizovat výdaje vaše i vaší domácnosti.

Vytvořím vám finanční plán a najdeme to nejoptimálnější řešení pro vaši změnu v oblasti financí a bydlení. 

Téměř vždy se vyplatí svěřit se do rukou odborníkovi, který perfektně zná jak obchodní specifika finančního trhu, tak i právní náležitosti.

Poradím, pomohu a vysvětlím! Jsem zde pro vás.

Neplaťte za úvěry a hypotéky, více než musíte.