Ranní káva #2 (20.5.2020)

Ranní káva #2 (20.5.2020)

 

Povídání s Tínkou a Radkem o všem možném.

Hlavně se věnujeme našim zkušenostem, prožitkům v našem vztahu a povídáme o aktuálních energiích, jak je prožíváme my.

 

Každý den je stále lepší a lepší. Intenzivněji prožitý! Více naladěný! Čeká nás cesta za snem. Přicházejí k nám energie, které, pokud jim nasloucháme, nám budou nápomocny. Po velmi dlouhé a vyčerpávající cestě k vlastní transformaci se nyní formuje hejno 🙂 řečeno slangově. Naši spolupracovníci, či kolegové, možná i partneři, přicházejí s otevřenou náručí plnou nekonečných možností a příležitostí. Naslouchají a nechávají se vést. Jste-li v roli tvůrce, pak vaše okolí reaguje na energii, kterou vysíláte. Máte-li mezi sebou vyřešený vztah, pak se nyní navzájem ladíte. Ty, jako tvůrce, hraješ první housle. Všechny tóny se rozezní, pokud vnímáš vlastní intuici a nebojíš se být originální. Pokud nasloucháš svému vnitřnímu hlasu a řídíš se jím. Neboj se riskovat, tvá intuice tě vede správným směrem. Důvěra je nyní tvou pravou rukou. Je ti nápomocna. Věříš-li, jdete ruku v ruce. Ztrátíš-li víru, ztratíš směr. Neboj se! Víš, co máš dělat. Máš nástroje, schopnosti a jsi nezlomná. Máš sílu a energii a jsi jedinečná. Jsi sebejistá a to je dobře. Nebuď tak opatrná, dokážeš cokoliv.

Jako bychom byli nahoře i dole zárověň. Hlava v oblacích a nohy na zemi. Díky tomuto propojení se odehrává před očima fantastická podívaná. Jsme diváci v otevřeném hledišti. Ten nahoře s námi hraje úžasné představení s názvem “život” a ty se díváš, jak před hlavním hrdinou otevírá všechny dveře, které byly doposud zavřené. Jak umetá cestičku, po které kráčí. Staví ti do cesty situace, lidi, obrazy a herní bonusy. Stoupni na políčko láska a hle! JACKPOT!

Jsi tvůrcem a pozorovatelem! To je nyní tvá role …


Zakoupením každého produktu, nebo služby přispíváte

Michal Hrazdil – jsem optimalista 🙂

Programátor a webový specialista.

Pomáhám lidem být vidět na webu. Existujeme pouze, když se projevujeme ve vztazích. A jeden z nejdůležitějších vztahů je vztah sám k sobě a k vlastnímu sebevyjádření. To zahrnuje také prezentaci nás samých v on-line světě. Pomohu vám ke kvalitnímu webu, který bude vyjadřovat vás, vaši osobnost a vaši energii přesně takovou, jaká je. Díky tomu si vás na internetu najdou další lidé, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu. Chceš být vidět? Moje firma ti poskytne kompletní zákaznický servis. Co pro vás mohu udělat? Webové stránky na míru, eshop na míru, facebookovou stránku a instagramový profil, google reklamu. Poradím ti, jak nejlépe tvou firmu propagovat.