Recept na kachnu, aneb návod pro všechny, kteří stejně jako já hubnou :-)

Recept na kachnu, aneb návod pro všechny, kteří stejně jako já hubnou :-)


Proč jsem zvolila právě tuto kombinaci?

 Aneb návod pro všechny, kteří stejně jako já hubnou 🙂

Snažím se pracovat na svém vzhledu. Proto si pro sebe stahuji návody a nechávám se vést svou intuicí k dokonalému zdraví. Cítím, že mé tělo potřebuje ulevit na váze. Rozhodla jsem se přizpůsobit svou stravu mému záměru a přišlo mi toto: Zázvor je jeden z nejsilnějších superspalovačů, které existují. V kombinaci s červeným zelím pomáhá velmi rychle spalovat tuky a současně tělu zajistí dostatečný přísun antioxidantů a hlavně vitamínu C, který je také v řadě “tukožroutů”. Celý den proto popíjím čaj z čerstvého zázvoru a máty a kombinuji ho s vodou s čerstvě vymačkaným biocitrónem (Doporučuji na den max. 1 litr čaje se zázvorem). K snídani jsem si dala jeden krajíc bezlepkového chleba se sýrem, ke svačině jablko a k obědu kachnu pouze se zázvorovým zelím. Odpoledne si vychutnám nějaké to ovocné smoothie se skořicí a k večeři si dám přírodní proteinový koktejl a jablko. 


Pomalu pečená kachna a zázvorové zelí

KACHNA, JAK?

  • SŮL
  • DRCENÝ KMÍN
  • 2 OLOUPANÁ A NAKRÁJENÁ JABLKA ZBAVENÁ JADŘINCŮ

POSTUP, JAK?

KACHNU UMYJEME, NASOLÍME, POKMÍNUJEME, VLOŽÍME DOVNITŘ KACHNY JABLKA. DÁME DO PEKÁČE, PODLIJEME VODOU, PŘIKLOPÍME VÍKEM A DÁME PÉCT NA 7 HODIN DO TROUBY NA 90 STUPŇŮ. PO 7 HODINÁCH SUNDÁME VÍKO, SLIJEME SÁDLO A DÁME DOPÉCT V PŘIKLOPENÉM PEKÁČI NA 250 STUPŇŮ NA 30 MINUT.

ZELÍ, JAK?

  • 2 OLOUPANÉ CIBULE NAKRÁJENÉ NA JEMNO
  • ČERVENÉ ZELÍ
  • 2 CM ČERSTVÉHO ZÁZVORU
  • SŮL, PEPŘ, DRCENÝ KMÍN
  • 2 LŽÍCE JAVOROVÉHO SIRUPU

POSTUP, JAK?

CIBULI ORESTUJEME NA OLIVOVÉM OLEJI, OSOLÍME A PŘIDÁME NASTROUHANÝ ČERSTVÝ ZÁZVOR, OPEŘÍME, ZARESTUJEME A PŘIDÁME ČERVENÉ ZELÍ A 2 LŽÍCE JAVOROVÉHO SIRUPU.  DUSÍME DO MĚKA.

Horké novinky na webu

Energie dnešního dne 22.4.2021

Dnešní den je výjimečný tak, jako žádný jiný. Cítím obrovskou úlevu na duši. Všechno, co poslední měsíce ničilo naši společnost, je u konce. Právě teď

Read More »