29.12. Rozbor čísel dnešního data, aneb kráčejme po cestě duše!

29.12. Rozbor čísel dnešního data, aneb kráčejme po cestě duše!

Tato čísla nejsou klasickou numerologií, nýbrž jedinečným nástrojem, který jsem dostala jako dar na své cestě duše! Jejich význam se s každou novou energií na planetě vyvíjí a mění podle toho, v jaké fázi vývoje duše se zrovna nacházíme.

Nový díl pořadu „Vztahy naším pohledem“
  • Na téma: Energie dnešního dne 29.12.2020. 
  • Co se právě dnes děje v energiích a jak jimi projít bez šrámů na duši?

Energie dnešních čísel má velmi silnou a vysokovibrační energii! Tento den se začne proměňovat naše energie tak, abychom po čase vystoupili z řady a stali se zářivým projevem naší duše v naší jedinečnosti. Naše světlo bude zářit tak silně, že každý, kdo jej spatří, jím bude oslněn!

 Právě dnes stojíme na startovní čáře. Naše duše se otevřela a přichází čas, kdy je potřebné naladit naše tělo na svou skutečnou vibraci.

Pozor! Toto již není cvičení! Jsme v plné polní a začínáme dávat energii tam, kde má skutečně být! Rozkvět duše je počátek úplně nového života, zcela odlišného od života, který doposud známe!

Bez vysokovibrační stravy to ale nepůjde! Po cestě duše můžeš kráčet jen tehdy, jsi-li na ni naladěn! A to se děje pouze v případě, že vibrace duše odpovídají vibraci tvého těla! 

Potraviny, které jsou nejzdravější a nejprospěšnější na této planetě. Potraviny, které jsou plné vitamínů a antioxidantů. Potraviny, které nemají žádná „ale“. Potraviny, které zkvalitní a prodlouží váš život. Nejlepší životní investice je vždy do našeho zdraví!