Středobod energetické i hmotné tvorby jménem „duše“.

Středobod energetické i hmotné tvorby jménem „duše“.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Pinterest
Skype
Email


Doporučuji si nejprve pustit článek v audioverzi

Audioverzí článku vyjadřuji své pocity při jeho psaní. Doporučuji si článek navnímat.
Jdu si svou vlastní transformací a po cestě procházím místa, která navštíví každý, kdo se transformuje. Je to jako nějaká hra.

Nejvíce mi to připomíná „člověče, nezlob se!“ Takže hodím kostkou a stoupám na políčka ve tvaru puntíku. Na každém políčku mě čeká jiná energie. Pořád házím a skáču figurkou jak pominutá a nic se neděje. Tedy přesněji řečeno, děje, jen to není nikde vidět. Pracuji na sobě. Odevzdávám a řeším svou minulost a nechápu proč netvořím.

Mám pocit, že mé „pochopení“ trvalo věky. Přišla jsem na to, že dokud moje figurka nedorazí domů, v tomto případě do středu své duše, žádná tvorba není. Každá ezoterička si myslí, že už tam je. Že je doma. Jenže opak je pravdou! V duši je člověk svobodný. Ezoterika je závislost a nepřijetí. A ego. A dokud nám tato energie zaclání v našem středu, duši není cítit. 

Poté, co jsem věky 🙂 cyklila na hracím poli „člověče nezlob se“,  rozhodla jsem se s tou trapnou hrou na „hříšníka a viníka“ skoncovat. Všechny pocity a emoce jsem pěkně posbírala zpátky do krabičky a svou hru jsem uklidila do šuplíku s názvem „jsem jaká jsem!“ 

Následně jsem si stoupla na svobodné políčko jménem život a začala skutečně žít a tvořit. Cesta ke svobodě, cesta ven z toho bludného kruhu vede jen jedna, a to do hlubin „študákovy duše“. Přijala jsem proces učení s pokorou, že jsem věčný student a teď teprve vidím, jak zaslepená jsem byla starými poučkami ezo(matrix)systému, který je vytvořen proto, aby vás ještě v poslední chvíli před startem ke svobodě zachytil v lepivé pavoučí síti.

A věřte mi, že čím více se mrskáme a bojujeme, tím rychleji nás tato energie požere 🙂

Vnímám číslo osm, které prochází mým tělem a jeho středem je má duše.

Cítím, že horní část této osmičky jsou energie a spodní část je zástupce hmoty. Prožívám-li svůj život pouze v jedné z jejich částí, netvořím! Transformaci bylo potřeba projít v obou protilehlých pólech, než jsem byla schopna vidět a najít „středobod své tvorby“. Duši ve své kráse. Nejprve jsem se učila věřit, milovat, být pokorná a s vděčností vše přijímat, včetně sebe samé. Poté mě energie vymrštila do úplné hmoty, abych zjistila, že bez energie a víry nikdy nebudu šťastná. Poté, co jsem překonala pocity viny, strach a obavy, jsem našla „skutečný život“. Život, ve kterém se snoubí energie s realitou. Díky tomuto propojení mám ve svém životě všechno, co jsem si kdy vysnila (tedy přesněji řečeno, co jsem cítila, že má duše potřebuje). Ale teprve když jsem se byla schopna zbavit pocitů závislosti a chtění, začaly se v mém životě realizovat mé sny. Mám úžasně dokonalý vědomý partnerský vztah, staráme se s manželem o dvě děti (malá Sofinka se nám narodila 13.12.2019), právě jsme začali stavět náš vysněný dům a farmu „nového života“ na tom nejkrásnějším místě, které jsme si společně zvolili. Náš život se už konečně stabilizoval a teď nám přichází nástroje, jak harmonii v životě ještě více prohloubit 🙂

A jaké tedy nese poselství číslo osm? Už víš? ……. 

Líbí se ti náš web? I ty můžeš vlastní webové stránky a nebo eshop! Napiš nám!
Kontaktní Formulář