Tínčiny vize a vhledy z 8.2.2022

Tínčiny vize a vhledy z 8.2.2022

Aktuálně 8.2.2022

Aktuálně dnes ráno: Právě teď proudí energie, které by se daly nazvat: “Tvoř svůj zdravý život, tvá energie nepočká.” Dnes proudí energie do všech oblastí života. Učíme se tvořit svou životní energii. Současně proudí pochopení, jakou cestou se vydat! Pokud jsme na cestě ke své duši, právě teď nám přicházejí úžasné nástroje pro obnovu životní energie. Jelikož jsou však hmotné, nevěnujeme jim příliš pozornosti! Realita našeho zdraví je stejná jako realita naší životní energie. K tomuto poznání jsme se měli dostat. Najít svou životní energii a naučit se s ní zacházet! Náš život je buď zdravý, anebo nezdravý. Nic mezi těmito body není. Je to v tuto chvíli a v tomto okamžiku naše reálně vyjádřená životní energie. 

Aktuálně v 10:15 – Právě teď proudí energie, které by se daly nazvat: „Uvolni svá pouta a přestaň na sebe konečně tlačit!“. Proudí energie přijetí a vděčnosti. Věci i situace je potřeba tvořit naprosto svobodně a bez tlaku, pouze na základě stanovených priorit. Nejklidněji proplujeme životem, pokud naše rozhodnutí budou vždy ta nejlepší s ohledem na naše priority! Netlač na sebe. Vyber vždy to nejlepší možné řešení a buď si vědom faktu, že jsi udělat pro tuto chvíli všechno, co jsi mohl!
Motto dne – Právě teď prociťuji svobodu ve svých rozhodnutích. Rozhoduji se v každém okamžiku moudře a volím vždy to nejlepší možné řešení s ohledem na mé priority. Díky každému svobodnému rozhodnutí a konání jsem plná životní energie. Má životní síla stále roste s každým svobodným sebevyjádřením mých vlastních potřeb. Děkuji ti duše moje … 

1. Balíček přírodních doplňků pro zdraví

2. Rebalancing 9.2.2022 od 20:30

3. Nový on-line kurz 27.2.2022 od 20:30