Víkendový Transformační zpravodaj 10.-11.10.2020

Víkendový Transformační zpravodaj 10.-11.10.2020


Transformační zpravodaj pro dnešní den

Tento víkend bude působit velmi silná transformační energie s názvem “Hodnota energie, hodnota duše” a uvědomění si vlastního sebevyjádření.

Ponoříme se hluboko do své duše! 

Uchopíme-li energii, která dnes a zítra  proudí, pak máme možnost se obrovsky posunout.

  • Ve vysokovibračních vrstvách energií bude proudit odraz naší duše v nejniternějších pocitech a z těchto pocitů do našich myšlenek. Rozjede se proces ostré tvorby! Naše myšlenky tvoří naši realitu! Myšlenka je prvotní impulz, nebo chcete-li, “záměr”, a pocit, který se přidá k této myšlence, je vložená energie tvorby. Tvoříme-li na základě pocitů lásky, vděčnosti a uvědomění si vlastního sebevyjádření, pak se ve své tvorbě ubíráme správným směrem. Bez vlastní sebehodnoty a pochopení procesu transformace se ale naše tvorba v realitě neprojeví. Pomůcky pro lepší pochopení tohoto procesu a nástroje pro vzestup naleznete v těchto článcích na mém webu.
  1. Sebehodnota je nejdůležitějším milníkem transformace.
  2. Středobod energetické i hmotné tvorby jménem “duše”.
  3. Náš život je odrazem našich myšlenek, neboli fiktivní reflexe v praxi!

  • V nízkých vibračních hladinách se energie dne budou projevovat bojem se sebou samým. Přijetí víry a božského vedení je pro tuto vibrační vrstvu tabu! Každý, kdo je “ze svého pohledu oběti” vydán na milost vlastní transformaci, má pro dnešní den za úkol překonat tento hluboko zakořeněný pocit oběti. Není to trest! Je to dar. Je to druhá šance uchopit svůj vlastní život do svých rukou a vydat se na cestu k vnitřní harmonii. Ano. Je to výzva! A není to snadné! Je potřeba pochopit, že to my sami jsme svou figurku postavili na šachovnici naší minulosti do patové situace a že jen my sami můžeme tuto partii zbořit a všechny šachové figurky zase znovu postavit na své místo s přijetím, pokorou a novou energií. Energií “změny!” 


Aktualizace energií během celého dne

V případě, že se během dne energie v energoinformačním poli zásadně změní, budeme vás na tomto místě okamžitě informovat. Tuto změnu může způsobit mnoho faktorů, které nemusí být předem známy.

  1. AKTUALIZACE: Jen silný člověk se dokáže zastavit a pohlédnout sám sobě do očí. A jen ten nejsilnější se dokáže přijmout!
  2. Nástroje pro dnešní posun najdete po pravé ruce v bočním panelu, kde se nachází sekce  “Nástroje pro dnešní posun #1 až #5.


Colorterapie pro tento víkend

Energie "Sebehodnoty" a životní energie. Hodnota energie/hodnota duše!

O tomto víkendu se obklopte těmito barvami: Hlavními barvami jsou žlutá a vínová. Vedlejšími barvami jsou růžová a bílá.

Tyto energie je možné podpořit správným výběrem šperku. Pro tento víkend doporučuji: citrín, křišťál,  vínově žlutý topaz! Tyto kameny vám pomohou být otevření a dosáhnout vnitřní moudrosti. Napojit se na svou duši, přijmout a prolomit brány ega a naladit se na své nitro a potřeby své duše!

Energie "Sebevyjádření vlastní duše a projevu v realitě". Cesta k záměru naší duše je otevřená!

Doporučuji kombinaci těchto aroma olejů: citrón, bergamot, levanduli a pačuli! 

Potraviny, které vibrují na této frekvenci: Všechny potraviny v přírodní žluté a červené barvě. Čerstvá zelenina a ovoce regionálně pěstované a hlavně ty, která jsou momentálně sezónní! Doporučuji: podzimní jablka a hrušky, papriky, červené brambory, řepu aj. Jako hlavní chod doporučuji rýži na všechny způsoby, popř. celozrnné těstoviny s rajčatovými omáčkami typu bolognese. Použijte např. bio italská rajčata, která dozrála na slunci (jsou prodávána v běžné obchodní síti).  

  • Tina Hartmannová z webu optimalista.cz