Týdenní transformační zpravodaj 12.-15.10.2020

Týdenní transformační zpravodaj 12.-15.10.2020

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pinterest
Pinterest
Share on skype
Skype
Share on email
Email


Transformační zpravodaj pro dnešní den

Krásný den a tento týden, milí diváci.

Opět mi přišel vhled do transformačních energií, které proudí planetou. Tento týden bude převážně o energii vědomých vztahů. 

Ale co jsou to vlastně vztahy "nové doby"? 

Vidím toto: Ve vědomém vztahu dvou lidí je nejdůležitější respektovat nejen svou životní energii, ale i životní energii druhého.

Abychom byli schopni deaktivovat program vlastní sebedestrukce a změnit svůj postoj vůči sobě samému, potřebujeme skutečně velkou dávku energie. Toto pochopení je však tím nejdůležitějším na naší cestě transformace! Je to životně důležité téma! Naše životní energie má pro nás totiž cenu života! Jen zcela vědomý člověk pochopí, že je potřebné okamžitě provést změnu ve stravě. Změnit a opustit všechno, co nám ubírá naši životní energii a zaměřit se na sebe a budování svého zdraví. Protože není nic důležitějšího, než tento osobní proces! 

Toto téma přímo souvisí s naším tělem a pochopením principu hmoty! Naše tělo je potřebné naladit na vibraci zdraví. To ale nelze bez fyzických proměn v našem jídelníčku. Je potřebné se zcela otevřít zdravému životnímu stylu a také zdravým vztahům. Nejprve naší restrukturalizací prochází vztah sám k sobě a poté vztah k našemu okolí. 

Dalšími energiemi, které tuto změnu provází jsou svoboda a zcela vědomý způsob myšlení!

Svoboda je vyjádřením naší existence, a to bez závislostí! Vědomý způsob myšlení je vyjádřením převzetí zodpovědnosti za sebe sama a za naší tvorbu ve vztazích!”

Tento týden budou přicházet zkoušky, zda jsme si vědomi svých již nastavených změn a zda jsme schopni je udržet a fyzicky na nich pracovat! Jak to myslím? Cítím, že budeme procházet transformační procesem ve zrychleném tempu a budeme vystaveni vlastnímu procesu zhmotňování. Pokud jste byli v minulosti nevěrní, přijde pokušení! Pokud jste v minulosti nebyli schopni zhubnout, budou na vás tlačit hodnotící pohledy okolí, ve kterém si najdete svůj pohled na sebe a uvědomění si tohoto faktu. Tento proces přímo nasvítí naše vztahy a jejich fungování. 

Je potřebné si uvědomit, že úplnou rekonstrukcí procházíme nejprve my sami a hned vzápětí všechny naše vztahy. Současně se mění náš pohled na sebe samé, na náš život a naši realitu. Pokud jsme v jakékoliv oblasti našeho života  nespokojeni, jsou jejich zcela vědomé změny nevyhnutelné. Je proto potřeba změnit své postoje k sobě samým  a přijmout své “nedostatky”. 

Vědomý způsob myšlení je vyjádřením změny úhlu pohledu v realitě “tady a teď”, oproti tomu, co jsme prožívali v minulosti. Tímto vlastně přepisujeme chybné vzorce naší minulosti, což má zcela zásadní důsledky pro tvorbu naší budoucnosti v tomto okamžiku.

Vnímám a cítím, že na vlastní transformaci tlačíme pouze my sami. Nikdo nás nehoní, ani po nás nechce, aby změna proběhla okamžitě. Abychom si v životě udrželi co nejsilnější pocit harmonie, je potřebné si změny naplánovat a jít krok po kroku vlastním tempem a ruku v ruce s trpělivostí a odhodláním. Právě proto se tomu říká vědomá změna. Protože jsme si zcela vědomi faktu, že potřebujeme žít a projevovat se zdravým způsobem. Najdeme-li svou duši, pak všechny změny probíhají zcela přirozeně na vlnách energie pochopení, přijetí, vnímání sebe, pocitu domova a žité pravdy o našem konání a našem vlastním sebevyjádření. Je potřebné žít skutečnou pravdu o svém životě a o sobě samých.


Aktualizace energií během celého dne

V případě, že se během dne energie v energoinformačním poli zásadně změní, budeme vás na tomto místě okamžitě informovat. Tuto změnu může způsobit mnoho faktorů, které nemusí být předem známy.

  1. Nástroje pro posun celý tento týden až do 15.10.2020:

  2. AKTUALIZACE 13.10. V 18:40. Přichází energie pravdivosti “Nových a zcela vědomých vztahů” jejich rozvoj a láskyplné vyjádření v realitě! Viz obrázek níže!

     

  3. AKTUALIZACE 13.10. V 14:00. Strach je na začátku pouhá myšlenka a zaleží na nás, kolik mu dáme energie svými pocity! Zda mu budeme naslouchat, anebo odvrátíme svou pozornost k lásce ukryté v naší duši!

  4. AKTUALIZACE V 7:00. VNÍMÁM, JAK MNOU PROCHÁZÍ POCIT ZODPOVĚDNOSTI K SOBĚ SAMÉ. UVĚDOMUJI SI ZCELA ZÁSADNÍM ZPŮSOBEM SVÉ CHOVÁNÍ A SVÉ POSTOJE KE ZDRAVÍ A ZDRAVÉMU ŽIVOTNÍMU STYLU. SOUČASNĚ CÍTÍM, ŽE ZÁVISLOSTI VYTVOŘENÉ V DĚTSTVÍ ZTRÁCEJÍ SVOU SÍLU. UVĚDOMUJI SI, ŽE JSEM PODROBENA ZKOUŠKÁM V KAŽDÉM OKAMŽIKU A ŽE JE POTŘEBNÉ VŽDY SE ROZHODNOUT SPRÁVNĚ. TADY A TEĎ PŘEBÍRÁM PLNOU ODPOVĚDNOST ZA SVÁ ROZHODNUTÍ A V KAŽDÉM OKAMŽIKU ČINÍM TA NEJLEPŠÍ ROZHODNUTÍ PŘI VÝBĚRU POTRAVIN, SITUACÍ A JEJICH ŘEŠENÍ A STEJNĚ TAK I LIDÍ. ROZHODUJI SE ZCELA VĚDOMĚ PROUDIT ENERGII VDĚČNOSTI, LÁSKY A PŘIJETÍ A MYSLET POZITIVNĚ. POKUD SEJDU Z CESTY, ZCELA VĚDOMĚ SE NA NI BEZ ODKLADU VRACÍM. JSEM VĚDOMÁ A PŘÍTOMNÁ V REALITĚ!


Colorterapie pro tento týden

12.10-13.10. Energie vědomých vztahů "Svoboda a respekt ve vztazích" Dvojplamen/vědomá duše!

Pro tento týden se obklopte těmito barvami: Hlavními barvami jsou oranžová a vínová. Vedlejšími barvami jsou žlutá a bílá.

Tyto energie je možné podpořit správným výběrem šperku. Pro tento týden doporučuji: citrín, jantar, jaspis, tmavě růžový achát, křišťál,  vínově žlutý topaz! Tyto kameny vám pomohou být pravdiví ve všech oblastech života. Napojit se na svou duši, přijmout a prolomit brány ega a naladit se na své nitro a potřeby své duše!

Aktuální energie obrazem 13.-15.10. Energie pravdivosti "Nových vztahů" jejich rozvoj a láskyplné vyjádření v realitě!

Doporučuji kombinaci těchto aroma olejů: červený pomeranč, bergamot, jasmín! 

Potraviny, které vibrují na této frekvenci: Všechny potraviny v přírodní žluté a červené barvě. Čerstvá zelenina a ovoce regionálně pěstované a hlavně ty, která jsou momentálně sezónní! 

Doporučuji: podzimní jablka a hrušky, papriky, červené brambory, řepu aj. 

Jako hlavní chod doporučuji brambory a batáty na všechny způsoby, popř. celozrnné těstoviny s rajčatovými omáčkami. 

Použijte např. bio italská rajčata, která dozrála na slunci (jsou prodávána v běžné obchodní síti) a mají díky slunci obrovskou energii. Jen kvalitní potraviny bez chemie, (nejlépe dozrálé na slunci) jsou pro nás vhodné. Nejlepší způsobem pěstování je permakultura. Toto je potřeba si uvědomit při výběru potravin. 

Tento transformační zpravodaj je společné vyjádření energií dvojplamene Tinky a Radka H. Píšeme na našem webu společnou rubriku s názvem: Vztahy naším pohledem! Takto jsme vedeni. Aktualizace o působení energií během dne a nástroje určené k dnešnímu posunu najdete na webu www.optimalista.cz