Transformační zpravodaj 5.10.2020

Transformační zpravodaj 5.10.2020


Transformační zpravodaj pro dnešní den

V těchto dnech bude působit velmi silná transformační energie ve všech oblastech našeho života. Bude to jako jízda po horské dráze. Kdo na sobě pracoval, nebude mít větší obtíže. Mohou se dočišťovat různá témata! 

Ve vysokovibračních vrstvách energií bude proudit “záměr duše” a bude se nastavovat vše potřebné pro tuto cestu. 

Vaše/naše cesta se tímto otevírá naplno. Začínají přicházet dary a nástroje potřebné pro to, abychom mohli svůj plán duše naplnit! Do cesty nám vstupují lidé stejné vibrace a společně rozšiřujeme proud energie tvorby potřebný pro “společný záměr”.

V nízkých vibračních hladinách se energie dne budou projevovat zmatky a nesoustředěností, stresem a agresí. Velmi silně bude proudit ego a jeho energie. Je možné, že vám do cesty budou vstupovat lidé, se kterými si neporozumíte! Konflikty, spory, hádky a zklamání. Ego totiž způsobí, že se váš odraz (energie, kterou proudíte) bude projevovat ve vašich vztazích!

Aktualizace o působení energií během dne a nástroje určené k dnešnímu posunu najdete na webu www.optimalista.cz

Tina Hartmannová z webu optimalista.cz


Aktualizace energií během celého dne

V případě, že se během dne energie v energoinformačním poli zásadně změní, budeme vás na tomto místě okamžitě informovat. Tuto změnu může způsobit mnoho faktorů, které nemusí být předem známy.

  1. 5.10.2020 v 12:53 ve vysokých vibracích proudí energie jedinečnosti a vlastního sebevyjádření. Otevírají se nové příležitosti! Naproti tomu v nízkých vibracích proudí ego a snaha za každou cenu prosazovat sebe i vlastní vůli!
  2. 5.10.2020 v 7:45 do hmoty sestoupila duhová energie (viz nový obrázek níže). Pomalu se ukotvuje duhový portál hojnosti do našich životů. Jste-li naladěni, mělo by se to projevit! Přichází nová vlna vysokovibračních energií mateřského zdroje, které sestoupí do nízkých vibrací během následujících 48 hodin! Doporučuji křišťál. 
  3. Včera 4.10. v 9:00 přišla vlna pochopení v procesu vlastní transformace! Tato vlna nám ukazuje směr naší cesty. Je to jakoby nám někdo mával před očima bílou vlajkou, skákal a říkal “TADY TUDY!!!”
  4. 4.10. v 15.29 hod. ve vysokých vibracích proudí energie duše, která ladí své vztahy na svou vibrační hladinu. Velmi silně se nyní v energoinformačním poli planety ukotvuje čistá mateřská energie nové doby. Proudí vědomé mateřství a intuitivní výchova. V partnerských vztazích je to respekt, propojení a naladění mužské a ženské energie v harmonii. V nízkých vibracích proudí naopak energie ega, manipulace, bezmoci, vzteku a nepřijetí.


Colorterapie pro dnešní den

Transformace obrazem- Autor Tina Hartmannová

V tento den se obklopte těmito barvami: Hlavní barvou je fialová, vedlejšími barvami jsou růžová a zelená.

Tyto energie je možné podpořit správným výběrem šperku. Hlavně pánové, kteří nemají v šatníku např. fialové nebo růžové tričko, či košili, tuto zprávu ocení. Existují minerály a léčivé kameny, které vám mohou pomoci se správně “navibrovat”. Pro tento den doporučuji: ametyst, zelený smaragd, růžový achát, citrín!

Je potřebné se ladit na svou duši. K tomu můžete využít relaxační hudbu, barvy a aromaterapii.

Doporučuji tyto aroma oleje: bergamot, levanduli, pačuli a ylang ylang. Pokud máte potíže na úrovni srdeční čakry, zvolte jasmín anebo frézii! 

Potraviny, které vibrují na této frekvenci: lilek, ostružiny a drobné lesní ovoce, kokosové mléko, vanilka, chia semínka a ořechy. Hlavně para, kešu a vlašské!

Jako hlavní chod doporučuji jasmínovou rýži se zeleninou, pečený nebo grilovaný lilek, jako zákusek ovocný dezert s lesními plody typu cheesecake. Samozřejmě domácí a pokud možno s kvalitního tvarohu. Vynikají je také náš Fit slim koktejl. 


Vložená energie zpravodaje