Transformační zpravodaj- energie dne 7.10.2020

Transformační zpravodaj- energie dne 7.10.2020


Transformační zpravodaj pro dnešní den

Dne 7.10.2020 bude působit transformační energie takto. Proudí krásná a harmonická energie plná pochopení, lásky a jednoty.

Ve vysokovibračních vrstvách energií se budeme houpat na vlnách prvotní lásky, která se konečně ukotvila naším pochopením procesu transformace a vlastní tvorby skrze vlastní sebevyjádření. 

Energie Mateřství a otevřeného ženského božského lůna

Každý z nás má své jedinečné místo a svou úlohu. Vidím včelí úl, který žije vlastním životem a vlastní energií! Všechny včelky pracují a utváří společně plástev, která mění běh událostí našeho světa. Do teď včeličky pracovaly více méně samostatně a proces transformace byl rozladěný. Ale nyní se najednou, jakoby záhadou, zjevila naše včelí královna a začala dávat impulzy k tvorbě! Jedna včelička po druhé se začínají ladit na láskyplné impulzy, které skrze ni přicházejí. Mateřské lůno je otevřené a plné lásky. 

V nízkých vibračních hladinách se energie dne budou projevovat naopak agresí a vztekem. Budou se transformovat hlavně vztahy a rodina. Proces transformace zasáhne do hloubky vztah rodičů a dětí! Začíná se nová fáze kolektivního vzestupu lidského vědomí na vyšší úroveň. Tzv. naostro a v upoceném tričku se spouští transformační vlna, kterou jsem nazvala “Vztahy a zase vztahy” v nejnižší vibrační hustotě naší reality! 

Připoutejte se prosím! Právě startujeme!

Nástroje pro dnešní posun najdete po pravé ruce v bočním panelu, kde se nachází sekce  “Nástroje pro dnešní posun #1 až #5.


Aktualizace energií během celého dne

V případě, že se během dne energie v energoinformačním poli zásadně změní, budeme vás na tomto místě okamžitě informovat. Tuto změnu může způsobit mnoho faktorů, které nemusí být předem známy.


Colorterapie pro dnešní den

Aktuální energie obrazem 7.10.2020

V tento den se obklopte těmito barvami: Hlavními barvami jsou růžová a magentová, vedlejšími barvami jsou světle zelená a bílá!

Tyto energie je možné podpořit správným výběrem šperku.  Existují minerály a léčivé kameny, které vám mohou pomoci se správně “navibrovat”. Pro tento den doporučuji: křišťál a zelený smaragd.

Je potřebné se ladit na svou duši. K tomu můžete využít relaxační hudbu, barvy a aromaterapii. Je potřebné volit správné potraviny a upravit jídelníček!

Doporučuji tyto aroma oleje: jasmín, frézie a růže. 

Potraviny, které vibrují na této frekvenci: Je to veškeré drobné zahradní ovoce. Stačí vyndat mražené zásoby! Doporučuji ovocný salát s banány a např. malinami. K tomu chia pudink z kokosového mléka s medem a vanilkou.

  • Doporučené koření: vanilka. Dochucovadlo: med.
  • Jako hlavní chod doporučuji samozřejmě domácí kuchyni a pokud možno z kvalitních surovin. Například kuskus, nebo pohanka s dušenou zeleninou, sojové maso nebo domácí vejce.
  • Autor: Tina Hartmannová z webu optimalista.cz. Aktualizace o působení energií během dne a nástroje určené k dnešnímu posunu najdete na našem webu.


Osobní pozvánka na online kurz 18.10. na téma vztahy