Transformační zpravodaj- energie dne 8.10.2020

Transformační zpravodaj- energie dne 8.10.2020


Transformační zpravodaj pro dnešní den

Dne 8.10.2020 bude působit velmi silná transformační energie s názvem “Samoléčení a převzetí zodpovědnosti za svůj život a svou tvorbu!”

Ve vysokovibračních vrstvách energií bude proudit krásná a jemná energie vysokofrekvenčních léčivých vln, které harmonizují naše tělo i mysl. 

Jako bychom vstoupili do jemného vodopádu léčivých energií, které nás pomalu zvedají do takových frekvencí, kde už jsme v naprostém bezpečí mateřského lůna, obklopeni léčivou plodovou vodou uvnitř počátku zrození. 

V nízkých vibračních hladinách se energie dne budou projevovat bojem se sebou samým. Každý, kdo je “ze svého pohledu oběti” vydán na milost vlastní transformaci, má pro dnešní den za úkol překonat tento hluboko zakořeněný pocit oběti. Není to trest! Je to dar. Je to druhá šance uchopit svůj vlastní život do svých rukou a vydat se na cestu k vnitřní harmonii. Ano. Je to výzva! A není to snadné! Je potřeba pochopit, že to my sami jsme svou figurku postavili na šachovnici naší minulosti do patové situace a že jen my sami můžeme tuto partii zbořit a všechny šachové figurky zase znovu postavit na své místo s přijetím, pokorou a novou energií. Energií “změny!”


Aktualizace energií během celého dne

V případě, že se během dne energie v energoinformačním poli zásadně změní, budeme vás na tomto místě okamžitě informovat. Tuto změnu může způsobit mnoho faktorů, které nemusí být předem známy.

  1. Aktualizace v 0:39. Kdo chce hledá způsoby! Kdo nechce hledá výmluvy …  Nástroje pro dnešní posun: 


Colorterapie pro dnešní den

Energie samoléčení a převzetí zodpovědnosti za svou tvorbu!

V tento den se obklopte těmito barvami: Hlavními barvami jsou modrá, azurová a mentolově zelená. Vedlejšími barvami jsou tyrkysová a fialová.

Tyto energie je možné podpořit správným výběrem šperku. Existují minerály a léčivé kameny, které vám mohou pomoci se správně “navibrovat”. Pro tento den doporučuji: modrý achát, křišťál, anebo smaragd!

Je potřebné se ladit na svou duši. K tomu můžete využít relaxační hudbu, barvy a aromaterapii.

Doporučuji tyto aroma oleje: citrón a jasmín! 

Potraviny, které vibrují na této frekvenci: Všechny potraviny v přírodní zelené barvě. Čerstvá zelenina regionálně pěstovaná a hlavně ta, která je momentálně sezónní! Doporučuji papriky, pórek, brokolici, domácí zavařeniny a zavařené směsi zeleniny a hub.

Jako hlavní chod doporučuji pečenou míchanou zeleninu hojně posypanou sýrem, brokolicový krém, nebo domácí zeleninové lečo z domácích vajec.

Tina Hartmannová z webu www.optimalista.cz. Aktualizace o působení energií během dne a nástroje určené k dnešnímu posunu najdete na našem webu. 

Líbí se ti náš web? I ty můžeš vlastní webové stránky a nebo eshop! Napiš nám!

Kontaktní Formulář