Úplněk v Býku, aneb tvořme svůj život svobodně!

Úplněk v Býku, aneb tvořme svůj život svobodně!

Úplněk a jeho energie vždy působí několik dní před a několik dní po jeho vrcholu, který nastane 19.11.2021 v 09:57! 

Tentokrát nás úplňkový měsíc ovlivňuje už od 15.11. a bude tomu tak až do 25.11.2021.  

Znamení Býka ovlivňuje tyto orgány: 

Krk, hrtan, šíji, jícen, hlasivky, štítnou žlázu, mandle, 2.-7. krční obratel, ohryzek

Více v živém vysílání
Nastala doba svobody. Nastal věk Vodnáře!

My lidé jsme se až příliš dlouho nechali ovládat strachem! Bez toho, aniž bychom převzali zodpovědnost za sebe a svou tvorbu, jsme šli životem a ničili nejen sebe, ale i naši krásnou planetu. Ta doba ale skončila!

Každý z nás máme odteď na vybranou, zda skloníme hlavu před systémem a zůstaneme i nadále otroky naší společnosti nebo zvedneme hlavu z toho šíleného bahna, které nás už stovky let dusí a začneme si tvořit svůj vlastní a svobodný životní prostor. Naprosto nezávislí na systému a oproštěni od strachu a manipulace. 

Svoboda není jen slovo. Je to život! Životní potřeba, na kterou jsme kdysi zapomněli. Dlouhé věky cyklíme v programu vlastní sebedestrukce a systém nás naučil nehledět ani napravo, ani nalevo. Dokonce ani vpřed. Manipulace a strach nás totiž úplně oslepily! A my?! Slepě kráčíme, dřeme jak koně a poslušně jdeme!

Uvědomujeme si vůbec, že existuje nekonečno různých cest, po kterých se dá kráčet? Vždyť Vesmír, ze kterého pocházíme, je neomezený, stejně jako náš duch, naše vůle a naše ideály! 

Tak proč stále ještě jdeme po systémové cestě nesvobody?

Proč? Protože se bojíme zvednout hlavu! Protože se bojíme otevřít naší energii a vesmírné podstatě a kráčet svobodnou cestou v souladu s vlastní energií!

Tina Hartmannová z webu www.optimalista.cz