Dnes nastal v 09:17 úplňek v Panně aneb najdi sám sebe!

Dnes nastal v 09:17 úplňek v Panně aneb najdi sám sebe!

Panna ovlivňuje v těle – Slinivku břišní, tenké střevo, slepé střevo, tlusté střevo, trávicí ústrojí, dvanácterník, konečník, smyslové orgány: oči a uši.

Toto období by se dalo jedním dechem charakterizovat jako “najdi sám sebe!” 

Tento úplněk nám pomáhá utvářet svou osobnost a hledat svou duši. 

Důležitým prvkem tohoto období je obnovení životní energie a ukončení starého programu mysli, “programu své vlastní sebedestrukce”.

MĚLI BYCHOM SE SNAŽIT UKONČIT VŠE, CO NÁM ŠKODÍ. VŠECHNY ZÁVISLOSTI, VŠECHNA OMEZENÍ, VŠECHNY DESTRUKTIVNÍ PROGRAMY MYSLI A VŠECHNO TO, ČÍM SVÉMU TĚLU I MYSLI ŠKODÍME!

Měly bychom přehodnotit své priority a dát na první místo naše zdraví!

Uvědomit si, že vše, co v našem životě skutečně potřebujeme, se točí okolo našeho zdraví a zdravého způsobu života! Právě dnes je na pořadu dne uvědomění, že dělám-li chyby ohledně mého zdraví, jsou to životně důležité chyby a mohly by mě stát velkou spoustu životní energie! 

Teď se zcela jistě ptáte, jak tedy mám pracovat se svou životní energií?

Samozřejmě, že základem je zdravá strava a zdravý životní styl. Nejdůležitějším krokem je detoxikace organizmu, která je na jaře dokonce žádoucí. Čištění těla vám pomůže obnovit vaši energii. Detoxikace má svá pravidla. Já doporučuji na 3-5 dní konzumaci pouze čerstvého ovoce a zeleniny, např. formou smoothie a nebo zdravých salátů a kombinovat je s Raw superfoods jako je acai, moringa, maca a zelené potraviny: mladý ječmen, spirulínu a chlorellu. 

A proč právě tyto doplňky stravy? Protože patří mezi nejzdravější na této planetě a současně mají extrémně vysokou vibraci! Tato očista vám pomůže se přepnout do jiného módu a začít jíst zdravě. O vašem úspěchu rozhodují první 3 dny. Pokud to vydržíte, tak se zbavíte závislosti a budete schopni jít správnou cestou!

Detoxikační balíček pomáhá uvést tělo i duši do rovnováhy za pomoci zelených potravin.

Obsahuje:

  • GreenTrio 540 tablet (Ječmen, spirulína, chlorella)
  • Ostropestřec s Reishi tablety
  • Brusinky

Dokonale vyvážený balíček pro každého, kdo potřebuje obnovit nebo posílit svou životní energii.

  • ACAI PRÁŠEK RAW BIO 220G, SUPERFOOD
  • BIO MATCHA TEA HARMONY 60 G
  • HLOUBKOVÁ REGENERACE, MLÁDÍ, HLÍVA ÚSTŘIČNÁ S ENZYMY
  • MACA PURA Z AND 100G, Superfoods

Tento úplněk přináší úžasnou energii, která nám pomáhá vydat se správnou cestou! 

Velmi důležité je pozitivní myšlení a hledání psychické i fyzické pohody.

Život a své zdraví máme ve svých rukou! 

Autor: Tina Hartmannová 

Čisté tělo, čistá duše! Raw Superfoods

Potraviny, které jsou nejzdravější a nejprospěšnější na této planetě. Potraviny, které jsou plné vitamínů a antioxidantů. Potraviny, které nemají žádná “ale”. Potraviny, které zkvalitní a prodlouží váš život. Nejlepší životní investice je vždy do našeho zdraví!