Dnes je úplněk v Raku, aneb nebojuj s vlastní přirozeností!

Dnes je úplněk v Raku, aneb nebojuj s vlastní přirozeností!

Úplněk a jeho energie vždy působí několik dní před a několik dní po jeho vrcholu, který nastane 18.1.202 v 00:48! 

Tentokrát nás úplňkový měsíc ovlivňuje už od 14.1. a bude tomu tak až do 22.1.2022.  

Znamení Raka ovlivňuje tyto orgány: 

Žaludek, sliznici, vaječníky, dělohu, vaginu, prsa, pohrudnici, pobřišnici, lymfatický systém a sternální kost.

Více v živém vysílání 11.1.2022 od 20:00
Úplněk v Raku, aneb nebojuj s vlastní přirozeností!

Právě teď již jsou, pomaličku, polehoučku, čitelné energie tohoto úplňku. Máme před sebou období, které by se dalo popsat jako “vyřeš si vztah ke své duši sebepřijetím vlastní energie a rozluč se se vším, co není s tvojí cestou v souladu!”

Čeká nás ponor do duše. Každý z nás by o tomto úplňku měl pochopit a přijmout fakt, že naše duše je energie a že na počátku každé tvorby je opět energie (myšlenka/záměr a současně pocit/emoce)! 

Mentální koučink pro úplňkové období

Poté bychom se všichni měli začít zajímat o to, jak správně tvořit svůj život, protože ty energie, které proudí venku, jsou tak strašně rychlé, že způsobují okamžitý odraz naší tvorby. Okamžitá tvorba znamená, že pokud uděláme něco, co není v souladu s vaší životní energií, do pár dní to zaručeně poznáme!

Poselství úplňku: najdi sebe a svou energii! Přestaň bojovat s vlastní podstatou a uč se tvořit si potřebné. Uč se tvořit si své zdraví, spokojený život a nečiň jinému to, co sám nechceš zažít na vlastní kůží! Hledej odpovědi na své otázky. Zajímej se o to, co energie způsobuje ve tvém životě a také v kolektivní tvorbě, protože tyto odpovědi ti poskytnou dostatek informací pro tvou vlastní tvorbu. Díky nim můžeš začít tvořit pro sebe i planetu/Matku Zemi potřebné. Neboj se své vlastní síly, protože díky tvému přijetí se mohou stát zázraky! Uvědom si, že jsi důležitou součástí celé společnosti a že i ty mezi nás patříš! Dokaž, že se dokážeš změnit a naladit se/přizpůsobit se novým podmínkám věku Vodnáře! Ukaž, že jsi ten/ta, kdo může tvořit novou Zemi pro sebe a své děti. Staň se vědomou bytostí a vědom si své vlastní síly. Udělej to, co je správné. Najdi zdravý život a tvoř zdravé životní prostředí pro sebe/nás všechny …