Úplněk v Rybách, aneb budujeme společnou duši! 21.9.2021 v 01:54!

Úplněk v Rybách, aneb budujeme společnou duši! 21.9.2021 v 01:54!

Úplněk a jeho energie vždy působí několik dní před a několik dní po jeho vrcholu, který nastane 21.9.2021 v 01:54! 

Tentokrát nás úplňkový měsíc ovlivňuje už od 18.9. a bude tomu tak až do 26.9.2021.  

Znamení Ryb ovlivňuje tyto orgány: 

Chodidla, prsty u nohou, podvěsek mozkový, šišinku mozkovou, endorfiny, melatonin.


Živé vysílání 22.9. od 20:30

Věk Vodnáře je věkem Vědomí! Vědomého přístupu k sobě samým a hlavně k planetě Zemi. Doba, která nastává, nás vede do nitra naší duše, protože jedině tak se otevřeme lásce k sobě samým a vystoupíme z programu vlastní sebedestrukce!

Právě teď o tomto úplňku proudí energie společné duše a vědomých vztahů se vším, co k tomu patří. Nejsilnější energie, kterou cítím, by se dala popsat pár slovy jako „kolektivní hojnost“. Ihned vysvětlím, jak je to myšleno: Proces transformace duší je v plném proudu již několik let. Je to proces vývoje a posunu duše do vědomé a svobodné tvorby vlastního života. Individuální fáze vzestupu probíhala již od roku 2009. Kdo se nestihl do této chvíle dostat ke své duši, prochází nyní dvě fáze vzestupu. „Osobní i kolektivní“ současně! Je to náročný proces. Kolektivní vzestup probíhá skrze aktuální události na planetě, jako je například pandemie, odpírání svobody, či řízená genocida! Individuální fáze duchovního vývoje se projevuje tím, že se nám v životě nedaří správně tvořit v jakékoliv oblasti svého života. Nemoci, bankroty, rozvody aj. Obě fáze tedy běží současně! 

Náprava jak v osobní, tak i kolektivní rovině, souvisí tedy s posunem lidského vědomí do nové fáze vnímání. A současně uvědomění si faktu, že jsme jedna duše-společnost-kolektiv a ovlivňujeme se svými energiemi navzájem! Je potřeba se otevřít novým energiím ve vztazích, jakými jsou např.respekt, sounáležitost, láska, pochopení a vzájemné budování společné hojnosti!

Jsme jeden tým! Je to jako fotbalové utkání. Pokud každý nebudeme hrát svou roli na svém místě na hřišti, celý tým prohraje! Jedině společně se můžeme radovat ze hry, tedy z funkčního herního uspořádání a kýženého výsledku!

Bohužel, jen málo lidí si uvědomuje svou vlastní zodpovědnost za kolektivní vyzařování energií a nechápe jednu zásadní věc. Jako jedinci jsme v menšině proti systému a nikdy se nám nepodaří vytvořit si svobodný životný prostor! Jedinou možností je se semknout a začít tvořit společně jako kolektiv/rodina/společnost!