Úplněk ve Vahách, aneb jsme zde s určitým záměrem!

Úplněk ve Vahách, aneb jsme zde s určitým záměrem!

ÚPLNĚK v 20:48 na 8°18’ což je velmi zajímavé číslo a naprosto úžasná kombinace! Pojďme se tedy na tyto energie podívat z blízka.

Váhy ovlivňují energie v oblasti – Ledvin, také močovod, močový měchýř, žíly, kůže jako orgán doteku, slinivku, insulin, glukagon.

Jsme na cestě duše a právě teď se manifestuje náš záměr! 
Kolik duší by chtělo být právě teď na tomto místě? Tolik, kolik je lidí na světě. Jen o tom nevědí! My máme to štěstí, že jsme si zcela vědomi své duše a právě teď se nacházíme na cestě, která vede k jedinému cíli, a to ke skutečnému vzestupu lidského vědomí! 

Právě teď se naše zkušenosti a naše práce, kterou jsme na sobě odvedli, začíná manifestovat v té nejnižší hustotě a přichází doba obrovského zájmu lidí o cestu k vlastní duši, který souvisí s námi a naší společnou cestou. 

Již není cesta zpět! Jen dopředu s vírou a důvěrou, že tentokrát to společně zvládneme! Bez váhání a s čistými úmysly. V pravdě a s láskou. V harmonii. V sounáležitosti a v propojení se svou duší kráčejme dál tak jako doposud, ale tentokráte s pochopením a bez ega! 

Váhy symbolizují naprostou symetrii, vyváženost a synchronicitu. Jsou součástí energie stability v naprosté přesnosti a v naprosto přesném navnímávání. Kdy, kolik, jak a s jakou energií. 

Symbolizují naši vnitřní rovnováhu a božskou přesnost. Jsou symbolem spravedlivého měření, pravdivosti a spravedlivého úsudku a nastolení naprostého a dokonalého vyrovnání všech přijímaných i vydávaných energií i hmotných skutků. 

Váhy nám dávají možnost propojit ducha s hmotou v naprostém harmonickém splynutí. 

Večerní online kurz: Buď sám sobě terapeutem!

Kurz je zaměřen na práci s energií “zdraví”. Budeme se učit zacházet se svou tvořivou silou a potenciálem vlastní duše a hlavně se svou životní energií. Náplní kurzu je: - Práce se svou životní energií - Vědomá práce s vlastním myšlením - Originální mentální koučink - Muzikoterapie - Vědomá relaxace |Neděle 28.3.2021 | 20:30-22:00. | Cena 350 Kč (13 Euro)