Úplněk ve Vodnáři, aneb kdo nejde zdravou cestou, zabloudí!

Úplněk ve Vodnáři, aneb kdo nejde zdravou cestou, zabloudí!

Úplněk a jeho energie vždy působí několik dní před a několik dní po jeho vrcholu, který nastane 22.8.2021 ve 14:01! Tentokrát nás úplňkový měsíc ovlivňuje už od 18.8.2021 a bude tomu tak až do 26.8.2021.  

Znamení Vodnáře ovlivňuje tyto orgány: Lýtka, kotníky, holenní kost, achilovku, bérce, svalstvo předloktí, hormony štítné žlázy.

Věk Vodnáře je věkem Vědomí! Vědomého přístupu k sobě samým a hlavně k planetě Zemi. Doba, která nastává, nás vede do nitra naší duše, protože jedině tak se otevřeme lásce k sobě samým a vystoupíme z programu vlastní sebedestrukce!

Právě teď se otevírá brána duše pro “nováčky”. To sebou ovšem nese velmi silné vibrace. Vodnářský úplněk, který nastává, bude až extrémní, co se týká působení jeho energií. Přišla doba, kdy ten, který nejde cestou své duše, schytává jednu facku za druhou. Nemáš svobodné vztahy bez závislostí a manipulace? Bum! Facka! Nepřistupuješ ke svému zdraví zodpovědně? Bum! Facka! Nemáš práci, která tě baví? Bum! Facka! Nemáš zdravé bydlení a svůj vlastní svobodný prostor v souladu s novou dobou? Bum! Facka! Nepřistupuješ vědomě ke svým dětem? Další facka! Nenašel si sám sebe? Netvoříš, nežiješ a přežíváš? I přesto všechno, co se ti děje v životě, zůstáváš v pozici oběti? Bum bác! A celý život se hroutí! 

S malou nadsázkou, takto vypadají energie, které tě mají dovést k sobě samému. Je to tvrdé? Z tvého pohledu ano! Ale co naše planeta? Jak ta může přežít, když ji  svým chováním neustále ničíme! A jedeme dál, protože vzestup vědomí běží ve třech rovinách současně! V rovině osobní, kolektivní a samozřejmě planetární! Používáš plasty? Bum, facka jako barák! Používáš chemickou drogerii a kosmetiku? Bum! Další rána a přímo na solar! Žiješ konzumní život? Takže ty ještě nemáš dost?  Bum! Facák!

Nacházíš-li se zrovna na cestě ke své duši, není to trest, ale požehnání! Právě teď je totiž  načase tento fakt přijmout a radovat se z nových příležitostí, které se před tebou otevírají! Na konci tvé cesty k sobě samému totiž čeká úžasný život plný zdravých vztahů. Zdraví jako takového a dokonalých zážitků z vlastní tvorby! Taková je i moje zkušenost.

A jak na to? Na cestě duše stačí jen požádat o “potřebné” a rázem k vám vše přichází tak nějak “samo”. Zdůrazňuji, slovo “potřebné v tuto chvíli”. Nikoliv v budoucnu! Je důležité mít na paměti, že se vše odehrává teď. Dostaneš přesně to, co právě v tuto chvíli potřebuješ, pokud ovšem věříš své duši, že se tvé potřeby naplnily. Říká se tomu hojnost (materiální i emoční). Stačí převzít zodpovědnost za sebe a své energie a hlavně za svou tvorbu. Myslet pozitivně, i když se zrovna nedaří a vydat se cestou zdravého způsobu života! 

Energie je přirozenou součástí našeho života. Jsme energií v těle (tedy ve hmotě). Náš život se točí kolem energií a nemáme-li naše energetické pole čisté (tedy auru), pak si na základě zákona přitažlivosti přitahujeme to, co vibruje na stejné frekvenci! Je to jen fyzika.

Energie-zákon akce a reakce …. a také zákon přitažlivosti …

Nejsi si jistý, že je to tak? Prozkoumej to! Sleduj, co se ti děje v životě a hledej odpovědi “proč?” Potřebuješ čas? Máš ho! Je to sice dlouhá a leckdy i bolestná cesta, ale díky ní dojdeš k vlastní zkušenosti, kterou ti už nikdy nikdo nemůže vzít! 

Potřebuješ se dozvědět víc? Pak dnes večer pozorně naslouchej!

Doporučení na cestě duše pro dnešní den 18.8.2021 a úplňkové dny do 26.8.2021

  Nejvíce nám prospěje lehčí ovocno zeleninová bezmasá strava.

Pokud máte rádi pečivo, tak doporučuji pouze bezlepkové. Je to proto, že se energie budou pohybovat velmi vysoko a klasická strava by vás stáhla hodně dolů. Poté bychom se zbytečně ponořili do nižší energetické hladiny a topili se v pocitech bezmoci a velké únavě. 

Pokud vám není dobře, máte bolesti, deprese nebo jste unavení, je to proto, že energie na planetě zrychlují a vyrážejí všechny hluboko usazené stagnující energie v těle, které nevibrují s věkem Vodnáře a aktuálními energiemi na planetě. Existuje jediný způsob jak z toho ven, a to je vědomá cesta ke svému zdraví. V těchto dnech hojně konzumuji ořechy a semínka a také houby. 

Terapie vysokovibrační stravou: čaga nebo hlíva ústřičná s enzymy. Z raw superfoods – maca, carob, acai, ořechy, semínka a sušené ovoce v raw kvalitě. 

Colorterapie, tedy léčení barvami: hlavně bílá, světle modrá a okrajově tmavě modrá a fialová. 

Aromaterapie, tedy léčení vůněmi: jasmín, pačuli, borovice, skořice, máta. Muzikoterapie, tedy léčení pomocí tónů: Věk Vodnáře. 

Terapie léčivými krystaly: ametyst, křišťál a sada samoléčení v lásce a jemnosti. 

Všechny potřebné raw potraviny, doplňky stravy, aromaterapii i muzikoterapii i léčivé krystaly 🛒 Zakoupíte na WWW.ZIVOTNISTYL.ONLINE

Samozřejmě je potřeba se také hýbat a relaxovat. Úžasně nám v těchto dnech prospějí masáže, plavání, lehčí cvičení typu jógy a kalanetiky, dlouhé procházky a také párová/partnerská terapie pomocí hlazení a proudění energie lásky.

💞 Doporučuje Tina Energy-záruka energie.