Vědomá cesta ke změně myšlení, tedy „JAK?“

Vědomá cesta ke změně myšlení, tedy „JAK?“


Nejprve prosím shlédněte toto video, v němž je odpověď na otázku "PROČ?"


Proč je potřebné myslet pozitivně a učit se pracovat se svými emocemi?

Věřte mi, že je důležité každé slovo správně zformulovat a být si vědom, jaký pocit k němu přiřadit. Umět správně pracovat s našimi myšlenkami je stejné, jako vystudovat vysokou školu technického učení.


Zajímá vás, jak? Jak okamžitě změnit své myšlení a svůj postoj k životu?

  • Za prvé: Rozhodnutím.
  • Za druhé: Tím, že nebudu dávat energii do minulosti, čili nebudu se vracet ke starým způsobům myšlení a nebudu rozptylovat svou mysl „přehrabováním se v odpadcích.“
  • Za třetí: Vykročím bez odkladu na novou cestu!

Doporučení: Mentální koučink se provádí vědomě. Doporučuji koupel a sluchátka na uši. Do koupele dejte pomerančový, či bergamotový vonný olej. Pro zesílení účinku!

V tuto chvíli přijímám nový směr. Zvolil jsem si změnu myšlení. Myslím pozitivně. Okamžitě směruji veškerou energii do této změny. Uvědomuji si, že si svůj život tvořím svými myšlenkami a okamžitě přebírám plnou odpovědnost za své myšlení. Vím, že i mé pocity jsou silným nástrojem tvorby mého života, a proto se učím s nimi nakládat zcela vědomě. Dávám energii pocitům, které pomáhají mému životu nabrat správný směr. Jsou jimi láska, vděčnost, přijetí a pochopení.

 

#zdravávýživa #raw #superfood #eco #bio #biopotraviny #moringa #acai #spirulina #chlorela #prirodnikosmetika #betaglukany