Vědomá relaxace

Zabývám se naciťováním energií a jejich dopadem na naše tělo, mysl a duši již nějaký ten pátek. Vědomá relaxace je propojením dvou rovin. Spojením těla a duše. Přidáme-li myšlenku, tvoříme na základě zákona přitažlivosti. 

Voda, voda a zase  ... voda!

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč příroda zařídila, že se rodíme z vody? Uvědomujete si, že první měsíce vývoje našeho těla jsme obklopeni plodovou vodou v matčině lůně?

Myslíte si, že je to náhoda? 

Voda je nejsilnějším živlem na planetě. Má nezaměnitelnou vibraci a je nositelem životní energie. Proto život a člověk vzniká ve vodě. Proto jsme tvořeni z velké části z vody.

Myslíte si tedy, že je voda léčivá?

Vědomá relaxace je v mém podání propojení vody (čili životní energie), tónů (neboli nezaměnitelné vibrace), správně zvolené barvy a vůně v jeden nezapomenutelný zážitek. Přidáme-li správnou myšlenku, tedy úmysl, vznikne nám velmi silný nástroj k obnovení životní síly a energie. Není ovšem hudba jako hudba. Barva jako barva. Bylinka jako bylinka. Myšlenka jako myšlenka.

Skládám zcela vědomě ty nejlepší ingredience, aby vznikl dokonalý recept. Je to jako když vaříte a pokud se vám jídlo podaří je to kulinářský zážitek, který je neopakovatelný. Pro každého jiný prožitek vyladěný přesně na jeho chuťové buňky.

Tyto recepty se dají přirovnat ke světové gastronomii. Vše, co mi přichází pro mě a mou rodinu skrze mou intuici sdílím na tomto webu.

A jak se říká za zkoušku nic nedáte, že ….