Vědomé rodičovství, výchova

Projekt, který vznikl pro naše malé diváky.

Rozvíjejme společně jejich vlastnosti. Učme je nebát se být jiné, laskavé, tolerantní, kreativní a dejme jim tolik lásky a pozornosti, kolik jí potřebujeme my sami ve svých vztazích. 

„Láska rodiče je láska života“.


Proč? Prvním krokem ke změně a transformaci našich dětí je začít se jim plně věnovat a nenechat je dívat se na věci, které jim programují mysl.


Tínka je úžasnou maminkou.

Pro děti i dospělé natáčí již řadu let meditace, videosemináře, pořádá kurzy a workshopy. 

S láskou provází transformací jak děti, tak i dospělé.Natočila jsem meditační pohádku pro děti a dospělé


Transformační vlny přicházející ve stále častějších a silnějších pulsech z nás v těchto týdnech vytlačují nánosy pocházející z hloubi našich duší.

Takto uvolněná energie pak negativně ovlivňuje nejen nás, ale i naše okolí, včetně našich dětí.

Doposud byly všechny návody i meditační pomůcky směrovány k nám samým.

Teď jsou na řadě i naše děti. I ony potřebují zpracovat především to, co šíříme my dospělí. Ale to není zdaleka všechno. Zjistila jsem, že tato meditace harmonizuje vnitřní dítě každého z nás, vyvažuje poměr mužské a ženské energie a dokonce rozpouští i hluboké šrámy z našeho dětství. Přesvědčila jsem se o tom, když jsem kousek meditace pustila svým přátelům a svému malému synkovi. U něj jsem zažila asi opravdu největší překvapení. Pouštěla jsem mu opakovaně meditaci před spaním a vždy to dopadlo stejně. První minuty meditace byl hyperaktivní a nic nenasvědčovalo tomu, že by na něj meditace měla jakýkoliv vliv. Tím větší bylo pro mě překvapení, když během posledních minut pohádky naprosto tvrdě usnul. No a to se opakovalo i v následujících dnech. Kromě toho jsem zjistila, že od té doby, co mu pravidelně meditační pohádku pouštím, se výrazně zklidnil. Takže meditaci velmi doporučuji nejen těm, kteří si chtějí usnadnit práci na sobě, ale i těm , kteří chtějí pomoci svým dětem. 

No a samozřejmě doporučuji pohádku poslouchat před spaním spolu s nimi !


Jak? Doporučená videa pro 1. fázi změny

Tyto pohádky jsem všechny osobně viděla a navnímala. Vytvořila jsem seznam videí, která pomáhají dětem překonat fázi přechodu z dívání se „na všechno“ do sekce dívání se „na krásné pohádky“, které jim neškodí. Je potřeba začít kontrolovat, na co se naše děti dívají. Většina videí je pro děti nevhodná, neboť programují jejich mysl vztekem, zlostí, nenávistí a strachem. Změna začíná u nás, „milí rodiče“. To my se musíme rozhodnout změnit sebe a tím i naše děti. Začněme děti vést novým a jediným správným směrem. Začala jsem tvořit seznam videí, která mohu bez obav pustit i svému se synovi.


Co? Kurzy automatické kresby

V kurzech automatické kresby Vás budeme rozvíjet naši kreativitu a tvořit úžasná a ničím neomezená díla.

Je úplně jedno, jakou máte představu o svém malířském nadání, neboť pokud se otevřete své intuici Vaše schopnosti už nebudou ničím omezeny a vy se můžete ponořit do nekonečného oceánu naprosto svobodné tvorby!


Články k tématu