Vibrace v hlavní roli, aneb aktuální energie naší planety.

Vibrace v hlavní roli, aneb aktuální energie naší planety.

To, co si myslíme a to, co je skutečně pravdou, se může někdy dost rozcházet! Ale to, co cítíme, se splést nedá!

Tato tvrzení jsou základním mottem pro přechod transformace na úrovni vědomí roku 2020 do transformace na úrovni duše roku 2021. Naše planeta den o dne zvyšuje své vibrace a my lidé za ní na míle daleko zaostáváme. Tabulky úmrtí, nehod a záhadných nemocí se plní čísly o 100 % vyššími, než tomu bylo před léty a vědci nad tím jen kroutí hlavou. 

Proč tedy umírá 2x tolik lidí ? (A zdaleka ne jen na záhadný virus, podotýkám!) 

Řešení této záhady hledejme ve vibracích! Že se mnou nesouhlasíte? Nevadí… 

Pro ty však, kteří se přes toto, pro mnohé těžko přijatelné tvrzení, přenesou svým přijetím, nabízím lehké počty. 1 a 1 jsou 2.

Každý organizmus, živočich, či předmět na naší planetě má svou specifickou vibraci, stejně jako naše planeta. Pokud se planeta nekompromisně žene vibračně stále výše (a podotýkám, že toto tryskové tempo má na svědomí pár samozvaných mušketýrů, kteří mají pocit, že planetu spasí, když do ní budou rvát energii!) , lidé nestačí vyladit na požadovanou frekvenci. 

Je proto nanejvýš potřebné, abychom naše vibrace naladili na transformační energie a na vibraci naší planety. Proces transformace se týká nás všech. Je nám ukázán důsledek naší tvorby proto, abychom si uvědomili, že to takhle dál nejde. 

Ale i transformace má svá pravidla. Nemůžeme transformovat planetu a měnit systém, pokud nemáme uklizeno ve vlastním domečku.

Lidé potřebují dostat šanci projít nejprve svým individuálním procesem transformace. Potřebují čas a prostor k vlastním změnám. Jakmile totiž bude každý jeden z nás na konci svého vlastního procesu, změní se i celý systém a tyto změny se kompletně projeví v energoinformačním poli. Systém bude donucen ke své vlastní transformaci a lidé budou sami od sebe pečovat o planetu a ekologii. Tuto potřebu má totiž každý, kdo transformací projde, neboť na naší cestě se naučíme být ohleduplní k sobě, k ostatním i k naší krásné a zelené planetě! 

Proč ale neumíme dát lidem prostor pro změnu? 

Proč máme stále pocit, že si tu transformaci uděláme sami lépe? Proboha, kam se tak ženeme? Copak nevidíme, že nám nikdo nestačí? Copak to, co se děje nás nedonutí se alespoň jednou ohlédnout přes rameno? Říká se: “Po nás potopa!” V tomto případě je to velmi trefné přirovnání. Tedy spíše tsunami energií, které nemilosrdně válcují všechny a všechno!

Ale proč? Proč tento proces nemůže jít svým tempem, milosrdně a trpělivě? Bez obětí plynoucích z našich nerozvážných skutků!?

Důsledky naší tvorby už nemilosrdně hází prasátka do očí! Napadlo vás někdy, páni mušketýři, dát si na chvíli „oraz“, poskytnout prostor lásce a přijetí a odhodit kordy potřísněné lidskou krví!? 

V boji o ego jsou totiž všichni poražení! I ti, kteří tuhle válku na samém začátku stvořili!

Tina Hartmannová

Víte že? Turmalín posiluje imunitní systém a organismus, chrání ho – zejména srdce, míchu, nervy, krevní oběh. Pomáhá i při pooperační rekonvalescenci. Chrání před nemocemi přenášejícími se během oslabení organismu, působí na dyslexii a artritidu.