Videorecept na Raw semínkové placky

Videorecept na Raw semínkové placky

Proč utrácet korunky za průmyslově vyrobené produkty, když stačí tak málo!?

Dát svou energii do domácí výroby, která má pro mé zdraví a pro zdraví všech členů mé rodiny opravdový smysl. Takto vložená energie se totiž okamžitě vrací ve formě životní energie a posiluje naše tělo. Protože: “Ve zdravém těle zdravý duch!” A přidáte-li Macu, pak z těchto placek vytvoříte nakopávač vaší životní energie.

Čisté tělo, čistá duše! Raw Superfoods

Potraviny, které jsou nejzdravější a nejprospěšnější na této planetě. Potraviny, které jsou plné vitamínů a antioxidantů. Potraviny, které nemají žádná “ale”. Potraviny, které zkvalitní a prodlouží váš život. Nejlepší životní investice je vždy do našeho zdraví!

Představuji vám Macu

Raw superfood Maca – jedna z nejzdravějších superpotravin na planetě!

Maca je jednou z nejvýznamnějších potravin na planetě, která byla objevena již před 2000 lety. Má úžasné účinky. Harmonizuje energie, dodává sílu a udržuje vitalitu. Tato superpotravina dokáže srovnat hormonální nerovnováhu v těle jak u žen, tak u mužů. Probouzí ženské i mužské energie a harmonizuje energie rodičovství. Stačí jedna lžička denně a budete mít zdravý kořínek! Již staří indiáni sbírali bulvy Maca. Objevili zázračné účinky této kořenové zeleniny a díky ní si po staletí udržovali mládí. Je to přírodní afrodisiakum, “nakopávač” a životabudič v raw kvalitě. Budete překvapeni jejími silnými účinky. Tak na zdraví!