Víkendový Transformační zpravodaj 16.-18.10.2020

Víkendový Transformační zpravodaj 16.-18.10.2020

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pinterest
Pinterest
Share on skype
Skype
Share on email
Email


Transformační zpravodaj pro tento víkend

OD RÁNA 7.00 ENERGIE TÝDNE A ENERGIE NASTAVÁJÍCÍHO VÍKENDU PROUDÍ SPOLEČNĚ!

Krásný den a nastávající víkend, milí čtenáři.

Opět mi přišel vhled do transformačních energií, které proudí planetou. Tento víkend bude převážně o energii pravdy o nás a o našich nejniternějších pocitech. Strach a jeho energie ovládají planetu co svět světem stojí. Na počátku všeho byl strach!

První pohled ve vás vyvolá strach. Ale podívejte se znovu. Je-li "uvězněn" v lásce, nemůže nás ovládat!

Byl u zrodu matrixu, válek i vlády mocných panovníků. Jeho síla je obrovská, pokud mu dáváme svou energii, odmítáme ho, nebo s ním bojujeme! Není důvod se jím nechat ovládat! Sám od sebe totiž nemá takovou sílu. Všimněte si, že na počátku je to pouhá prvotní myšlenka, neboli spouštěč, tedy záměr!

Neboť to, na co myslíme, tvoří naši realitu! To je potřeba si uvědomit! 

Myslím-li na strach, dějí se okolo mě strašné a nepochopitelné věci. Doporučuji vhodnou relaxační hudbu a učit se uvolňovat a ovládat svou mysl! 

V této těžké době se strach objevuje úplně všude. Nalaďme se nyní společně na lásku a na svou duši. Duše je vyjádřením lásky v realitě. V naší žité skutečnosti. Jsme-li v lásce a přijetí, jsme sami sebou. Není možné nás ovládat ani manipulovat. 

Ve vysokých vibračních vrstvách proudí láska a harmonie. Jsme na konci své cesty a přitom jsme se dostali na samý počátek. Je to jako velký balón, který letí v klidné letové hladině a nic a nikdo nemůže změnit jeho směr. Jen my sami!

V nízkých vibračních vrstvách se tento víkend bude skloňovat strach na všech frontách! Nesvoboda, pocity oběti a snaha dosáhnout domnělé spravedlnosti, které vedou jen a pouze k vnitřnímu boji se sebou samými a naším okolím. Nepřijetí a nepochopení zde proudí jako velká voda! Je potřeba na vysvětlenou připomenout, že existuje jen jedna skutečná spravedlnost, a to je ta božská. Vše ostatní je jen skrytý pocit zadostiučinění, kterým si škodíme stejně jako bojem, či agresí. Pokud sklouzneme k jakémukoliv druhu posuzování, jsme mimo božský proud. Lidé, věci i děje jsou jaké jsou. To pouze my jim dáváme nálepky “dobré”, “špatné”, “světlo”, “tma”, “špatné zprávy”, “dobré zprávy”, “zlý”, “hodný” apod.


Aktualizace energií během celého víkendu

V případě, že se během dne energie v energoinformačním poli zásadně změní, budeme vás na tomto místě okamžitě informovat. Tuto změnu může způsobit mnoho faktorů, které nemusí být předem známy.

  1. 15.10.2020 AKTUALIZACE 14.58h. Vědomá myšlenka, posun vědomí: Nežeň se vpřed! Zastav se! Utíkáš sám před sebou! Teprve až zjistíš, že není kam spěchat, poznáš kouzlo skutečného života! Právě teď!
  2. AKTUALIZACE 9.30. VE VYSOBIBRAČNÍCH VRSTVÁCH ENERGIÍ PROUDÍ ÚPLNÉ ODEVZDÁNÍ SE BOŽSKÉMU PROUDU. DŮVĚRA V BOŽÍ ZÁMĚR, LÁSKA, VÍRA A POKORA. NENÍ POTŘEBA DRŽET V RUKOU OTĚŽE! STAČÍ PUSTIT CHTĚNÍ A OTEVŘÍT SE DŮVĚŘE V BOŽÍ ZÁMĚR! OPROTI TOMU V NIZKÝCH VIBTAČNÍCH VRSTÁCH SE KUMULUJE STRACH, AGRESE A BEZMOC!
  3. AKTUALIZACE 7.00. ENERGIE TÝDNE A ENERGIE NASTAVÁJÍCÍHO VÍKENDU PROUDÍ SPOLEČNĚ! PROLÍNAJÍ SE A JE POTŘEBNÉ PRACOVAT SYSTEMATICKY NA OBOU TÉMATECH SOUČASNĚ!
 


Colorterapie pro tento víkend

17.10.2020 – Oblast práce a finance ve vlastním sebevyjádření!

Proudí pochopení originality. Záměr duše a jeho uzemnění skrze hmotu.

Portál hojnosti a vlastního odrazu!

Léčí se oblast “práce a finance”. Přichází energie pochopení. V minulosti jsme udělali spoustu chyb a je potřebné se z nich poučit. Stoupáme naším pochopením. Vyvíjíme se. Učíme se. Nacházíme znovu své dary. Je to jakoby někdo otevřel jiné dveře, za kterými jsou stejné věci, ale s novou energií. Voní novotou a díky tomu jsme nyní na startovní čáře “nové cesty hmotou”!

Motýl, symbol transformace a pravdy. Vlevo na obrázku je naše minulost a vpravo přítomné bytí v pravdivém vyjádření!

Pro tento víkend se obklopte těmito barvami: Hlavními barvami jsou tmavé odstíny modré a bílá. Vedlejšími barvami jsou vínová a růžová.

Tyto energie je možné podpořit správným výběrem šperku. Pro tento víkend doporučuji: lapis lazuli, modrý smaragd, vínový topaz, anebo křišťál! Tyto kameny vám pomohou být pravdiví ve všech oblastech života. 

Napojit se na svou duši a oslabit strach! Strach je přirozený. Je potřeba ho přijmout a pouze na něj nahlížet, nedávat mu energii!

Doporučuji kombinaci těchto aroma olejů: borovice, levandule, pelargónie, jasmín, pačuli ! 

Potraviny, které vibrují na této frekvenci: Všechny potraviny v přírodní modré a fialové barvě. Čerstvá zelenina a ovoce regionálně pěstované a hlavně ty, která jsou momentálně sezónní! Doporučuji: řepu, červené zelí, borůvky, ostružiny, lilek, červené brambory, skořici, med aj. Jako hlavní chod doporučuji rýži, špagety z červené řepy na všechny způsoby, popř. celozrnné těstoviny. Ideální je směs pečené zeleniny!

Tento transformační zpravodaj je společné vyjádření energií dvojplamene Tinky a Radka H. Píšeme na našem webu společnou rubriku s názvem: Vztahy naším pohledem! Takto jsme vedeni. Aktualizace o působení energií během dne a nástroje určené k dnešnímu posunu najdete na webu www.optimalista.cz


Nástroj pro posun na úrovni duše

Online kurz 25.10. na téma překonání strachu, sebedůvěra a energie vnitřní svobody!

Tento večerní online kurz je zaměřen na intenzivní práci se svým vědomím! Vzestup do lásky a propojení se svou duší. |Neděle 18.10.2020 | 21:00-22:00. | Cenu 350 Kč (13 Euro) | Zaplatíte až po kurzu!
#zdravávýživa #raw #superfood #eco #bio #biopotraviny #moringa #acai #spirulina #chlorela #prirodnikosmetika #betaglukany