Vlna zdraví letí planetou

Vlna zdraví letí planetou

Mentální koučink na podporu tvorby našeho zdraví!

Naše zdraví je tím nejvýznamnějším aspektem našeho života. Je nedílnou a neoddělitelnou součástí každého z nás.

Máme před sebou období, které nám ukáže, co je a co není zdravé! A to doslova.

Právě teď jsme jako lidstvo na pokraji vyhynutí. Balancujeme nad propastí s cedulí “konzumní a nezdravý život”.

To, co se právě teď děje, věřte nebo ne, není náhoda. Je to naprosto přesný a dokonalý božský proces vzestupu lidského vědomí. S touto, tzv. transformační vlnou, letí informačním polem energie, která otevírá náš solar plexus. Proto nás v poslední době může tlačit v oblasti 3. čakry (tedy žaludku), můžete při konzumaci nezdravých jídel cítit zvláštní pachuť v ústech. To je kromě jiného malé upozornění na to, že jídlo, které se právě teď snažíte zkonzumovat, je pro vás nevhodné, protože by zanechalo stopy na vaší životní energii.

Zní to šíleně?

Možná!

Pokud jsme v posledních pár dnech cítili bolest žaludku, migrénu, pálení žáhy, pocity na zvracení, motolici a měli zažívací potíže, zkusme se zeptat sami sebe, co nezdravého jsme do sebe přijali? Byla to nezdravá strava, chemické přípravky, či nezdravé energie z nefunkčních vztahů?

A pak vzpomínejme! 

Jedna bába povídala, že proudí energie, která působí ve 3.čakře, tedy v oblasti břicha. A říkala, že to souvisí s naším nezdravým chováním k sobě samým!

Co myslíte, trefila jsem to?

Povím vám tajemství. Má intuice se nikdy nemýlí! Zkuste se tedy zamyslet nad tím, jak změnit přístup k sobě samým a jakmile to promyslíte, hned to udělejte a pak se vás tato vlna, která bude proudit celý rok 2022, už nedotkne 🙂

S láskou Tínka