Vztahy! Kde hledám odpovědi …

Vztahy! Kde hledám odpovědi …

Dnes mě má duše zavedla k tomuto tématu. Program sebedestrukce je nejrozšířenějším programem mysli ve vztazích. Bohužel se to netýká jen vztahů partnerských, ale i rodičovských, pracovních a bohužel také kolektivní úrovně vědomí!

Čím si tedy ve vztazích nejvíce škodíme? 

Především jsou to chybně nastavené programy mysli k sobě samým. 

Když se navnímám do své duše, okamžitě mi přichází nový pohled:

„Dívej se, hledej, uč se pozorovat své chování a hledej příklady ve svém okolí! Zamysli se! Kde nejlépe pochopíš sebe samého a důvod, proč ti nefungují vztahy? Ano, přesně tak! Pochopíš je ve chvíli, kdy se budeš dívat na jiné a fungující zcela vědomé vztahy! Ano, je to bolestný pohled, ale jakmile se díváš s pochopením a přijetím, najdeš všechny odpovědi, které hledáš! Dívej se dobře! Jak se k sobě ti dva chovají? Jak vychovávají děti a především, jak se chovají ve vypjatých situacích? Ano, každý z těch dvou je osobnost a jsou rozdílní a přitom jsou naladěni jeden na druhého. Cítíš se dobře, když vnímáš jejich společnou energii? Ptej se sám sebe! Co mi v mém vztahu chybí, abych mohl prožívat to, co oni? Ptej se sám sebe a pochopíš!“


Raw superfood Acai, neboli jedna z nejzdravějších superpotravin na planetě!

Acai je bobulovité ovoce s vysokým obsahem antioxidantů s vysokým ORAC. Je to přírodní afrodisiakum, energydrink, který dodává sílu a vitalitu a harmonizuje životní energii. Obsahuje pestrou škálu vitamínů, antioxidantů, minerálů a zdraví prospěšných látek. Acai roste v části brazilských pralesů, která je ještě neporušená člověkem. 

Ovoce dozrává na slunci, tudíž obsahuje obrovské množství životní energie, která po konzumaci obnovuje i naši životní sílu a energii. Açai je sušené mrazem při zachování pravidel Really Raw certifikace. Šetrný způsob úpravy zajistí, že výživové vlastnosti této superpotraviny Acai zůstanou zachovány. Tak na zdraví!